سرخط خبرها
خانه / اخبار / مرسدس بنز AMG GT، قدرتمندی که قوی‌تر شد
۳

مرسدس بنز AMG GT، قدرتمندی که قوی‌تر شد

مرسدس بنز AMG GT، خودرویی که سال گذشته میلادی آمد تا پرچم‌دار سابق مرسدس بنز یعنی SLS را بازنشسته کند و خود پرچم مرسدس بنز را در حوزه اسپرت‌ها بدست بگیرد، این بار به دام یکی از تیونرهای فعال بازار یعنی “لورینسر” گرفتار شده و در باطن خود متحمل تغییر و تحول‌های زیادی شده است.
به عنوان یک بسته ارتقا دهنده قدرت موتور، تیونر مذکور یک سری سیستم‌های عملکردی جدید و تغییرات ساختاری و نرم افزاری را برای موتور ۴ لیتری BiTurbo هشت سیلندر مرسدس بنز AMG GT و AMG GT S ارائه کرده که قدرت تولیدی موتور را در خوشبینانه‌ترین حالت، از ۵۰۳ اسب بخار در حالت استاندارد به ۵۹۵ اسب بخار و همچنین در کنار آن، گشتاور تولیدی را هم از ۶۵۰ نیوتن متر تا مرز ۷۵۰ نیوتن متر افزایش داده است. گفتنی است که این بسته تقویتی با حداقل قیمتی ۴ هزار و ۱۴۸ دلاری بر روی موتور خودرو اجرا می‌شود که در عمل باعث کاهش شتاب صفر تا صد خودرو از ۳٫۷ ثانیه به ۳٫۶ ثانیه و شتاب صفر تا ۲۰۰ خودرو در ۱۰٫۱ ثانیه و همچنین شتاب صفر تا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعتی خودرو در عرض ۲۷٫۳ ثانیه شده است.

۱

تقویت مرسدس بنز AMG GT

تغییرات ظاهری این خودرو هم محدود شده، اما این شرکت از لحاظ تغییرات ظاهری برای خشک و خالی نبودن پروژه‌ای که در دست دارد، رینگ‌های آلیاژی مشکی ۲۰ اینچی را بر روی محورهای جلو و رینگ‌های مشابه با سایز ۲۱ اینچی را بر روی محور عقب سوار کرده است. البته برای استفاده از چنین رینگ‌هایی بر روی خودرو، شرکت تقویت کننده حداقل قیمتی ۱۲ هزار و ۹۸۶ دلاری را طلب کرده که به استثنای لاستیک‌های نصب شده بر روی آن‌هاست. در ضمن برای کسانی هم که قصد رانندگی با این ماشین را در مسیرها و جاده‌های برفی دارند، لورینسر رینگ‌های ۱۹ اینچی آلیاژی را در نظر گرفته که روی آن‌ها را لاستیک‌های مخصوص زمستان پوشانده است.

همچنین ببینید

pp

قیمت روز خودروهای داخلی یکشنبه ۲ آبان ۹۵

خودرو مزدا۳ تیپ ۴ ، ۱۲۱ میلیون تومان و پژو پارس سال دوگانه سوز ۳۸ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: