خانه / اخبار / گزارش مراسم رونمایی از خودروی لیفان ۸۲۰ در چین

گزارش مراسم رونمایی از خودروی لیفان ۸۲۰ در چین

در شب ۱۸ خرداد، شرکت لیفان، مراسمی را به منظور معرفی محصول جدید خود در مرکز همایش های بین المللی شهر “چون چین” یکی از ۵ شهر مهم چین واقع در جنوب غربی این کشور برگزار نمود. در این مراسم از سفیران و کنسولگری‌های ۱۷ کشور مختلف جهان و همچنین مقامات بلندپایه چینی دعوت به عمل آمد تا با گرد هم آمدن در مراسم، شاهد رونمایی از اولین خودروی لوکس لیفان به نام لیفان ۸۲۰ باشند.
در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی، مدیر عامل شرکت لیفان آقای “شانگ یو” به روی سن آمد و در مورد تاریخچه شرکت لیفان، برنامه های توسعه این مجموعه و اهداف آینده شرکت سخنرانی نمود. سپس بازیکنان تیم فوتبال لیفان در حالی که سوار بر ۴ دستگاه خودروی لیفان ۸۲۰ ، با رنگ های متفاوت بودند وارد صحنه شدند و توجه فراوان حضار را به خود جلب نمودند و در ادامه توپ های امضاء شده را برای حاضران در سالن پرتاب کردند.
در بخش بعدی، معاون مدیر عامل در بخش صادرات و واردات، آقای “مارک تیمبر” قیمت لیفان ۸۲۰ را در داخل چین با این توضیح که قیمت مناسبی در مقایسه با سایر رقبا دارد، اعلام نمود.
در حال حاضر لیفان ۸۲۰ خودروی کاری کنسولگری ایتالیا در شهر چون چین می باشد و نماینده کنسولگری ایتالیا در این مراسم از تجربیات رانندگی خود با این خودرو صحبت نمود.
در بخش بعد رئیس هیئت مدیره شرکت لیفان، آقای “این مینگ شان” خودروی ۸۲۰ را برای مدعوین و سفرای حاضر در مراسم معرفی نمود. وی در ادامه افزود به دلیل اینکه خودروی لیفان ۸۲۰ با کیفیت بسیار عالی به بازار معرفی شده است، می تواند اثرات بزرگ و معناداری را بر نوآوری و پیشرفت صنعت خودروسازی چین بگذارد.

۳

اما بعد از توضیح این تشریفات، به خودرو بر می‌گردیم. لیفان ۸۲۰ در مدل ۲۰۱۵ با دو پیشرانه ۱٫۸ لیتری و ۲٫۴ لیتری عرضه شده که در مدل ۲٫۴ لیتری می‌تواند حداکثر ۱۶۴ اسب‌بخار در ۵۷۰۰ دور در دقیقه و ۲۲۶ نیوتن‌متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه را تولید کند که به کمک گیربکس ۶ سرعته خودکار قابلیت دست یافتن به حداکثر سرعت ۱۹۷ کیلومتر در ساعت را دارد. همچنین مصرف سوخت این چینی جدید با پیشرانه ۲٫۴ لیتری ۸٫۷ لیتر به صورت ترکیبی است که همین سوخت را از داخل باک ۶۳ لیتری خود و با استاندارد یورو ۵ می‌سوزاند.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: