خانه / اخبار / کاهش قیمت ۱۶ خودروی داخلی در بازار

کاهش قیمت ۱۶ خودروی داخلی در بازار

مدتی است که بازار خودرو در رکودی عمیق به سر می‌برد تا جایی که حتی مصوبه افزایش قیمت شورای رقابت نیز به دلیل رکود حاکم بر بازار خودرو، نتوانست اثری روی این بازار بگذارد.

اغلب فعالان بازار خودرو معتقدند که افت معاملات کاملا محسوس است و مردم کمترین تمایل را برای خرید یا فروش خودرو دارند.

به گزارش کارزنیوز به نقل از عصر ایران، مقایسه قیمت خودرو های داخلی و وارداتی در ۱۵ روز گذشته  نشان می دهد که بازار قیمتی خودروهای داخلی با افت زیادی مواجه شده و می توان گفت که تمامی تولیدات داخلی در ۱۵ روز گذشته با کاهش قیمت در بازار مواجه شدند.

در بازار خودروهای وارداتی برعکس خودروهای داخلی با افزایش بی رویه قیمت در بازار مواجه بودیم .

در خودروهای داخلی:
تندر ۹۰ اتوماتیک با ۵۰۰ هزار تومان، پارس ال ایکس با ۶۰۰ هزار تومان، پارس ای ال ایکس با ۳۰۰ هزار تومان، ۴۰۵ اس ال ایکس با ۵۰۰ هزار تومان، رانا ال ایکس  با ۴۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با ۴۰۰ هزار تومان ، تندر ۹۰ ایران خودرو با ۳۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ وی ۸ با ۷۰۰ هزار تومان، دنا با ۵۰۰ هزار تومان، تیبا با ۳۰۰ هزار تومان ، سایپا ۱۱۱ اس ای با ۵۰۰ هزار تومان ، تندر ۹۰ پارس خودرو با ۱ میلیون تومان، جک  اتوماتیک با ۵۰۰ هزار تومان، جک اس ۵ با ۱ میلیون تومان و سراتوی اتوماتیک با ۱ میلیون تومان کاهش قیمت در بازار مواجه شدند.

در هفته جاری قیمت برخی از خودروهای پرفروش خارجی در بازار افزایش یافت به طوریکه سانتافه فول با ۱۰ میلیون تومان، تویوتا کرولا با ۳ میلیون تومان، تویوتا راو ۴ با ۱۰ میلیون و سوناتا با ۲ میلیون تومان افزایش قیمت در بازار مواجه شدند.

قیمت های درج شده مربوط به خودروهای کاردکس در بازار است و در صورتی که خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.

معمولا زمان پلاک شدن خودرو های کاردکس یک هفته تا ۱۰ روز بستگی به کارخانه تولید کننده خودرو  دارد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: