خانه / اخبار / چطور سمند قسطی بخریم؟

چطور سمند قسطی بخریم؟

در جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو، سمند ال ایکس EF۷ بنزینی و پایه گازسوز با پیش پرداخت های ۱۵ و ۱۶ میلیون تومانی به صورت اقساطی واگذار می شود.

به گزارش پایگاه خبری «کارزنیوز»، در طرح فروش ایران خودرو، سمند به سه صورت پیش فروش، فروش نقدی و فروش اقساطی به عرضه می شود.
در طرح فروش نقدی، سمند ال ایکس EF7 پایه گازسوز مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ به قیمت ۳۲۴٫۹۵۶٫۰۰۰ ریال، سمند ال ایکس EF7 بنزینی با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ با قیمت ۳۰۱٫۳۰۴٫۰۰ ریال و سمند ال ایکس سال بنزینی مالتی پلکس با کیسه هوای راننده و سرنشین و رینگ فولادی و یورو۴ بهینه با قیمت ۳۰۲٫۹۰۲٫۰۰ ریال به فروش می رسد.
علاقمندان برای پیش خرید این محصول نیز می توانند خودرو موردنظر خود را با پیش پرداخت های متنوع ۶، ۱۲، ۱۳، ۱۵ و۱۶ میلیون تومانی و پرداخت های ثانویه متنوع تهیه کنند. سود مشارکت این طرح ۲۵ درصد و سود انصراف آن ۲۲ درصد خواهد بود و موعد تحویل خودرو براساس میزان پیش پرداخت و مدل انتخابی متفاوت خواهد بود.
برای خرید اقساطی سمند نیز مدل ال ایکس EF7 بنزینی و گازسوز در لیست ایران خودرو قرار دارد که می توان با پرداخت ۱۵ و ۱۶ میلیون تومان اقدام به تهیه آن کرد. موعد تحویل خودروهای خریداری شده ۶۰ روزه بوده و شرایط پرداخت اقساط از سوی نمایندگی محل ابتیاع خودرو تعیین خواهد شد.
لازم به ذکر است مدل ال ایکس در رنگ های مشکی متالیک، سفید، خاکستری متالیک و آبی کبود متالیک موجود می باشد و دیگر اعضای خانواده سمند موجود در این طرح با تنوع رنگ بیشتر عرضه خواهند شد.

همچنین ببینید

سهم سایپا از صادرات خودرو کشور افزایش یافت

کارزنيوز- شرکت سایپا ضمن حفظ جایگاه رتبه اول صادرات خودرو کشور در هفت سال گذشته، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: