خانه / اخبار / چری آریزو۵ نماد حرکت چینی ها

چری آریزو۵ نماد حرکت چینی ها

صنعت خودروسازی چین به سرعت در راه تکامل گام بر می دارد ، ودر این بین برخی از برندهای قدرتمند چینی در این راه گام اساسی برداشته و تصویری جدید از صنعت خودروسازی این کشور ایجاد نمودند.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» ،به عنوان مثال شرکت چری به عنوان بزرگترین و موفق ترین صادر کننده خودرو از کشور چین  را می توان  یکی از این نمادهای موفق دانست. تولید محصولات جدید با روند متفاوت از گذشته نشان دهنده  این ارتقاء به لحاظ کیفی در این شرکت می باشد. روندی که با آغاز تولید خودروهایی چون آریزو۷ و تیگو۵ آغاز گشت و نقطه اوج آنرا امروز می توان در خودروهایی چونآریزو۵ و تیگو۷ دانست.
اخیرا شرکت چری سدان جدید و زیبای خود با نام آریزو۵ را با موفقیت راهی بازارهای بین المللی کرده که توانسته فروش موفقی را تجربه نموده و لقب دومین خودروی چینی پر فروش را در بازار رقابتی چین را از آن خود نماید.بنا به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و نظر مشتریان طراحی زیبا و جذاب ، امکانات رفاهی و امنیتی  مناسب در کنار تکنولوژی بالای  موتور خودرو که باعث  تولید نیروی مناسب و پر بازده و کاهش مصرف سوخت گردیده ، سبب موفقیت این محصول گردیده ، شایان ذکر است که فروش این محصول در ایران نیز توسط شرکت مدیران خودرو آغاز گردیده است.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: