خانه / اخبار / پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو

پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو

طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله‌ای محصولات ایران خودرو آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از ایران جیب ، طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای دی ۹۵ محصولات ایران خودرو به همراه هدایای فروش تعهدی، از روز شنبه ۹۵/۱۰/۰۴ لغایت ۹۵/۱۰/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می گردد.

 

ویژگی های این طرح :

· هدف از این طرح پوشش بخشی از بازار خودرو می باشد که در آن مشتریان با پس انداز کم نیز بتوانند خریدی مطلوب داشته باشند.

· قالب کلی این طرح به این صورت است که مشتری در فواصل زمانی دو ماهه یا سه ماهه مبادرت به پرداخت مرحله ای (که به صورت پلکانی نزولی تعریف شده است) می نماید.

· پیش پرداخت اولیه در این طرح بسیار پایین و بین ۶ تا ۱۰ میلیون تومان می باشد که طیف وسیعی از مشتریان را در بر خواھد گرفت.

· پرداخت های بعدی شامل سه مرحله خواهد بود که به صورت نزولی دریافت می گردد

.لازم به ذکر است تاخیر در ھریک از مراحل پیش پرداخت باعث غیرفعال شدن قرارداد نمی گردد و مابه التفاوتھای باقیمانده ھمزمان با ارسال دعوتنامه محاسبه و دریافت می گردد .این گزینه خود به تنھایی می تواند عامل انگیزشی بسیار مناسبی باشد.

· نرخ سود مشارکت در این طرح کاملا رقابتی و بین ۲۳ تا ۲۶ درصد می باشد .

· این طرح حداقل نرخ انصراف ۲۲ درصد را تضمین می نماید .

نکته: به جهت بهره مندی مشتریان از شرایط پیش فروش ویژه پلکانی چهار مرحله ای، ثبت نام ها در قالب خانواده محصول انجام می گردد. بطور مثال برای خانواده پارس تمامی خودروهای خانواده پارس (اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورTU5) و برای خانواده ۴۰۵ تمامی خودروهای خانواده ۴۰۵  (اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتورTU5) ارائه می گردد. لذا با توجه به شرایط تولید، زمان دقیق واگذاری خودروھای ذکر شده ھر خانواده محصول در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواھد شد.

نکات مهم در خصوص هدیه فروش تعهدی:

· هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

· هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۰۴/۱۰/۹۵ می باشد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: