خانه / اخبار / پیش فروش بلند مدت محصولات ایران خودرو با تسهیلات و هدایای ویژه

پیش فروش بلند مدت محصولات ایران خودرو با تسهیلات و هدایای ویژه

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای فراهم کردن امکان خرید برای گروه های مختلف درآمدی و تامین سلایق و انتظارات مشتریان، طرح پیش فروش بلندمدت محصولات خود را آغاز کرد.

یه گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از ایکوپرس، معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در این باره گفت: در طرح پیش فروش بلندمدت، مشتریان علاوه بر دریافت سود مشارکت ۲۲ درصد، از میزان قابل توجهی هدایا و تسهیلات و تخفیف زیر قیمت بازار، در زمان تحویل نیز بهره مند می شوند.

مصطفی خان کرمی افزود: درزمان تحویل خودرو به مشتری علاوه بر مزایای یادشده،‌ مبلغ تخفیف نیز از بهای فروش خودرو کاسته شده و مشتری قادر به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

وی ضمن اشاره به استقبال فعالان بازار و مصرف کنندگان از این طرح اظهار کرد: خودروهای پژو ۲۰۶ صندوقدار و پژو۴۰۵ بنزینی SLX با مبالغ پیش پرداخت ۱۵ و ۱۳ میلیون تومان با موعد تحویل بهمن ۹۵ و اردیبهشت ۹۶ به متقاضیان عرضه می شود.

وی امکان پرداخت اقساطی مابه التفاوت در زمان تحویل و امکان صلح تا دوبار، با شرایط ذکر شده در بخش‌نامه را از دیگر مزایای این روش اعلام کرد.

گفتنی است، طرح پیش فروش بلندمدت ایران خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی www.ikco.com و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور در دسترس متقاضیان قرار دارد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: