خانه / اخبار / پیش‌فروش کلیه محصولات ایران‌خودرو آغاز شد

پیش‌فروش کلیه محصولات ایران‌خودرو آغاز شد

شرایط پیش‌فروش کلیه محصولات ایران‌خودرو منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از ایرانجیب ، به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط پیش‌فروش عادی مهر ۹۵ محصولات ایران خودرو به همراه هدایای فروش تعهدی، از روز شنبه ۹۵/۰۷/۰۳ لغایت ۹۵/۰۷/۳۰ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست (جداول شماره ۱ و ۲) ارائه می‌گردد.

 ۱ ۲

توضیحات مهم :

– هدیه فروش تعهدی – در صورت پرداخت مبلغ مابه التفاوت بصورت نقدی و دریافت خودرو – در زمان صدور دعوتنامه از مبلغ قابل پرداخت مشتری کسر می گردد.

* : در این بخشنامه خودروهای ۲۰۶ صندوقدار وی ۸ و سمند EF7 بنزینی به ترتیب دارای تسهیلات (وام) ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ و ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی برابر ضوابط شرکت هستند.

بدین صورت که امکان پرداخت مبلغ مابه التفاوت – پس از ارسال دعوتنامه – بصورت اقساط وجود خواهد داشت. که جزئیات آن در دعوتنامه مشخص خواهد شد.

– در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم می‌باشد .

– هدیه فروش تعهدی صرفا به تعهداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و همچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد .

– هدیه فروش تعهدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مهلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، هدیه فروش تعهدی به مشتریان ارائه نخواهد شد .

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: