خانه / اخبار / پژو ۳۰۱ قبل از ورود به ایران بروزرسانی شد
Image converted using ifftoany

پژو ۳۰۱ قبل از ورود به ایران بروزرسانی شد

پژو مدل ۳۰۱ را در سال ۲۰۱۲ و با هدف عرضه در بازار کشورهای در حال توسعه روانه‌ی بازار کرد. این خودرو پس از چهار سال حضور خود در بازار توانست به فروش بیش از ۳۶۰ هزار دستگاه دست پیدا کند که این موفقیت سبب شد تا سازنده‌ی فرانسوی به فکر انجام یک سری اصلاحات و بروزرسانی ها بر روی این خودرو باشد.
تغییرات صورت گرفته در نمای ظاهری خودرو شامل استفاده از یک جلوپنجره‌ی جدید که دارای خطوطی صاف است، درب موتور جدید و تغییر در طرح چراغ های جلو هستند که همگی بر گرفته از زبان طراحی جدید پژو می‌باشند.
دیگر تغییرات ظاهری نیز شامل برجسته تر شدن خط جانبی خودرو، افزایش تعداد رنگ‌های قابل انتخاب و در آخر استفاده از رینگ‌های ۱۶ اینچی جدید هستند.
در داخل اتاق نیز سازنده‌ی فرانسوی اقدام به نصب نمایشگر ۷ اینچی لمسی مجهز به دوربین دید عقب، سیستم رهیاب ماهواره ای تام تام نصب کرده است. این نمایشگر قابلیت اتصال به تلفن هوشمند را نیز دارد.
خریداران این خودرو می‌توانند از بین ۴ موتور در نظر گرفته شده برای این خودرو یکی را انتخاب کنند. اولین موتور یک ۳ سیلندر خطی به حجم ۱.۲ لیتر است که ۸۲ اسب بخار قدرت دارد. دومین موتور ۱.۶ لیتر حجم داشته و چهار سیلند است که قدرت آن به ۱۱۵ اسب بخار می‌رسد. دو پیشرانه‌ی دیزلی چهار سیلندر به حجم ۱.۶ لیتر موجود هستند که یکی ۱۰۰ و دیگر ۹۲ اسب بخار قدرت دارند. تمامی این متورها را می‌توان با یک گیربکس ۵ دنده‌ی دستی سفارش داد و البته برای نسخه‌ی قوی تر بنزینی امکان سفارش گیربکس اتوماتیک ۶ دنده نیز وجود دارد.
پژو ۳۰۱ در کارخانه‌ی پژو در ویگوی اسپانیا و در کنار سیتروئن سی الیزه و سی ۴ پیکاسو به تولید می‌رسد.

همچنین ببینید

رشد ارزش پرتفوی درسبد فروردین ماه خبهمن

کارزنيوز- شرکت گروه بهمن در فروردین ماه سهام یک شرکت بورسی را خرید ولی در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: