خانه / اخبار / هوندا آکورد فیس لیفت به ایران رسید

هوندا آکورد فیس لیفت به ایران رسید

گویا شرکت گلرنگ موتور فامیلی قصد دارد از این پس نسخه فیس لیفت آکورد را در بازار ایران بفروشد. این خودرو که به مراتب از مدل های قبلی زیباتر شده …
گویا شرکت گلرنگ موتور فامیلی قصد دارد از این پس نسخه فیس لیفت آکورد را در بازار ایران بفروشد. این خودرو که به مراتب از مدل های قبلی زیباتر شده است، حس اسپرت و جذابیتی متفاوت را به بیننده القا می کند.
به گزارش ایران‌جیب، از نظر فنی آکورد فیس لیفت تغییری نکرده است و با نمونه هایی که چند ماه پیش به فروش می رسید، فرقی ندارد. تنها برخی بروزرسانی های نرم افزاری روی این خودرو اعمال شده که بیشتر در بحث محیط زیستی تاثیر مثبت گذاشته است. در نسخه های موجود در پارکینگ کالج تهران، آکوردها امکانات سطح فول داشتند و به چهار گرمکن مجهز بودند. همچنین دوربین زیر آینه شاگرد جز امکاناتی بود که روی آن ها نصب شده است. طراحی داخلی تغییر خاصی نکرده است و همچنان جذابیت اولیه در آن دیده می شود. بیشتر بخش بیرونی آکورد است که همه را جذب خود می کند. فرم جدید جلو پنجره و سپر باعث شده تا چراغ خودرو بیشتر به چشم بیاید و آن حس پیرمردی از خودرو دور شود. رینگ های جدید با پروژکتورهای دی لایت باعث شده تا یک خودرو خانوادگی نیمه لوکس به یک ماشین ژاپنی اسپرت تبدیل شود.

۳

هوندا آکورد فیس لیفت

همچنین رینگ های جدید زیر آکورد زیبایی خاصی دارد و آن را به سبک طراحی جدید نزدیک کرده است. چراغ های عقب تیره تر شده است و حس جذابتری را به خودرو می دهد. همچنین خطوط سپر عقب عمق بیشتری دارند و کروم کاری روی آن باز به وسیله سر اگزوز اسپرت، نمایی جوان پسند را به عقب خودرو داده است. احتمال داده می شود که شرکت گلرنگ موتور فامیلی بزودی از این خودرو رونمایی رسمی کند. ولی مسئله اینجاست که قیمت این خودرو در چه حدی تعیین می شود.
هوندا آکورد خودرویی است که با موتور ۲٫۴ لیتری ۱۸۵ اسب بخار به بازار ایران می آید و گیربکس CVT دارد. این خودرو شتابگیری صفر تا ۱۰۰ را در شرایط استاندارد کمتر از ۱۰ ثانیه ثبت می کند و برخی منابع حداکثر سرعت آکورد را با این پیشرانه ۲۰۸ کیلومتر بر ساعت می دانند. گلرنگ موتور فامیلی قیمت آکورد ۲۰۱۶ را در دو نسخه EXB و EXL 224 و ۲۳۶ میلیون تومان اعلام می کند.

۴

۳

۲

۱

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: