خانه / اخبار / همکاری جدید آینده بهتری را ایجاد خواهد کرد

همکاری جدید آینده بهتری را ایجاد خواهد کرد

مدیرعامل پژو سیتروئن در آغاز نشست مشترک مدیران ارشد ایران خودرو و پژو سیتروئن با ابراز امیدواری نسبت به آینده همکاری های جدید این دو شرکت، پژو را حامی بازار خودرو ایران خواند.

به گزارش پایگاه خبری «کارزنیوز»، تاوارز ایران را کشوری خواند که پژو سیتروئن تمایل زیادی برای همکاری با آن دارد و افزود: رقابت در این بازار نیاز به حامی محلی قدرتمند دارد و در مسیر پیش رو همگرایی خوبی با ایران خواهیم داشت.

مدیرعامل پژو سیتروئن با اشاره به اینکه ایران تامین کننده شماره یک منطقه خواهد بود، افزود: در مسیر پیش رو همگرایی خوبی با ایران خواهیم داشت. وی افزود: صحبت ها با وزیر صنعت ایران نشان می دهد وجه اشتراک های خوبی داریم و اعلام می کنم هدف مشترکی برای صادرات محصولات داریم. ما خود را برای تولید بیشتر با راندمان بالاتر آماده کرده ایم.

وی با اشاره به تفاوت مدل همکاری های جدید، تأکید کرد: برای رشد صادرات تکنولوژی های خود را منتقل می کنیم و پیشنهاد انتقال نیرو نیز داده ایم.

تاوارز با بیان اینکه ایکاپ بدون همکاری با شبکه تأمین کنندگان ایرانی موفق نخواهد بود، گفت: در برنامه پیش رو تولید را با ۳۰۱ و ۲۰۸ آغاز خواهیم کرد و در نظر داریم تا سال ۲۰۲۵ سالانه یک میلیون خودرو تولید و ۷۵ درصد آن را صادر کنیم.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: