خانه / اخبار / هزینه پز دادن با خودروهای لوکس چقدر تمام می‌شود؟

هزینه پز دادن با خودروهای لوکس چقدر تمام می‌شود؟

خودروهای لوکس همواره مورد توجه اقشار مختلف جامعه بوده و اکثر افراد جامعه تمایل دارند برای یک بار هم که شده، سوار خودروهای پر زرق و برق شوند.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، سبک زندگی برخی افراد جامعه مدت ها است که با خودنمایی آمیخته شده و تحت این شرایط هر روز پدیده ویژه ای بروز پیدا می کند.

اجاره خودروهای لوکس یکی از همین پدیده های نوظهور است و بازاری به جذابیت چهار چرخ های آخرین مدل دارد، اتفاقی پیش از این پیش از این با هدف تزئین برای ماشین عروس یا مراسم های خاص و… خلاصه می شد، این روزها برای نشان دادن تمکن مالی، دور زدن در خیابان ها، تشریفات و… با نگاه فخر فروشی شکل گرفته است.

این ماجرا خبرنگار ما را به مراکز اجاره خودرو های لوکس سوق داد. براساس گزارش های میدانی، تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودروها دارند و آن پرداخت ۱۵ درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است؛ به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو.

۱ – مازراتی کواتروپورته

اجاره روزانه این خودرو لوکس ۵ میلیون تومان آب می خورد و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد، با تخفیف ۳ میلیون و ۵۰۰هزار تومانی نمایشگاه دار روبه رو می شود و تنها باید ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان ناقابل بپردازد. البته اجاره ماهانه این خودرو نیز حدود ۴۲ میلیون تومان است.

۲- پورشه پانامرا

اجاره روزانه این خودرو ۳ میلیون تومان تمام می شود و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد، با تخفیف یک میلیون و ۶۰۰هزار تومانی نمایشگاه دار روبه رو می شود و تنها باید ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان هزینه پرداخت کند.

اگر بخواهید این خودرو را به صورت ماهانه اجاره کنید، تنها کافی است که ۲۵ میلیون تومان بپردازید.

۳ – بنز S500

هزینه اجاره این خودرو روزانه ۲ میلیون تومان است و اگر فردی قصد اجاره هفتگی این خودرو را داشته باشد، باید ۱۳ میلیون تومان هزینه پرداخت کند. اجاره این خودرو به صورت ماهانه نیز حدود ۲۰ میلیون تومان تمام می شود.

جزئیات اجاره خودرو هزینه ها به تومان است :

۲

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: