خانه / اخبار / نسل دوم i3 در راه است

نسل دوم i3 در راه است

خودروی کوچک و دوست داشتنی بی ام و، یعنی i3 که چند سال پیش همراه برادر اسپرت خود یعنی i8 معرفی شد، توانست در همان ابتدای کار کانون توجهات را به سمت خود جلب کند تا بعد از گذشت تقریبا ۳ سال از عرضه، شاهد فروش بیش از۶۰ هزار دستگاه از این خودروی دوست دار محیط زیست BMW باشیم.
حال در یک مصاحبه مطبوعاتی، مدیر پروژه بی ام و i3 برای تداوم تولید و بقای نسل، خبر از آمدن نسل دوم این خودروی دوست دار محیط زیست داده که قرار است با یکسری تغییرات جزیی و کلی در آینده‌ای نامعلوم معرفی شود. ولی خب جدای از بحث طراحی ظاهری، مهم‌ترین موضوع برای نسل جدید می‌تواند محدوده حرکتی آن باشد تا برای ترغیب خرید سوژه‌ای دست مشتریان بدهد.
همانطور که احتمالا می‌دانید، در حال حاضر قدرتمندترین بی ام و i3 به یک باتری ۳۳ کیلووات ساعتی مجهز شده که می‌تواند محدوده حرکتی ۱۸۳ کیلومتری تنها با یک بار شارژ داشته باشد، در حالی که شورلت بولت با قیمتی کمتر می‌تواند محدوده حرکتی ۳۸۳ کیلومتری به شما بدهد و یا تسلا مدل ۳ که تنها با یکبار شارژ کامل باتری‌ها می‌تواند حدود ۳۲۱ کیلومتر رانندگی کند، پس موضوع اصلی برای نسل بعد i3 می‌تواند قوی‌تر کردن باتری‌ها و به دنبال آن افزایش محدوده حرکتی خودرو باشد.

همچنین ببینید

فورد یک دوچرخه بادشدنی ساخت!

کارزنيوز- شرکت فورد برای اولین‌بار نسل جدیدی از دوچرخه با قابلیت باد شدن تنه را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: