خانه / اخبار / نسل جدید لنسر، قربانی ریاضت مالی میتسوبیشی

نسل جدید لنسر، قربانی ریاضت مالی میتسوبیشی

باوجود ۱۰ سال تولید مداوم یک نسل و ایجاد ویرایشاتی سطحی بر روی آن، تقریبا چند سالی می‌شود که از تاریخ معرفی نسل جدید میتسوبیشی لنسرمی‌گذرد و شرکت سازنده هم دلیل موجهی برای آن دارد، زیرا در این چند سال اخیر کمپانی خودروسازی میتسوبیشی تمرکز اصلی خود را بر روی اتومبیل‌های شاسی بلند گذاشته و فقط هم طرح کانسپت از سگمنت شاسی بلندها ارائه می‌کند، تا جایی که سگمنت‌های دیگر این کمپانی تقریبا به حاشیه کشیده شده‌اند.
حال باتوجه به انتقادات فراوان مخاطبان از عدم معرفی نسل جدید میتسوبیشی لنسر، شرکت سازنده تکانی به خود داده و اخیرا یک اطلاعیه در مورد نسل جدید میتسوبیشی لنسر منتشر کرده است، ولی بدون شک محتوای آن چندان به مزاق مخاطبان و طرفداران دوآتیشه میتسوبیشی لنسر خوش نخواهد آمد.
باتوجه به آخرین اظهارات میتسوبیشی، این کمپانی خودروسازی می‌خواهد برای تولید نسل جدید میتسوبیشی لنسر تاحدودی صرفه‌ جویی مالی کند و از این بابت قصد دارد بجای طراحی و تولید یک پلتفرم کاملا جدید برای لنسر و یا بهبود پلتفرم‌های گذشته، به سراغ پلتفرم‌های موجود “رنو- نیسان” برود و نسل جدید میتسوبیشی لنسر را برمبنای پلتفرم‌های موجود “رنو- نیسان” توسعه دهد تا شاید در مراحل طراحی و تولید نسل جدید میتسوبیشی لنسر تاحدودی صرفه جویی مالی شود.
این اظهارات زمانی مطرح شد که در ماه‌های گذشته موضوع تقلب در اقتصاد سوخت محصولات میتسوبیشی باعث ریزش ارزش سهام این کمپانی خودروسازی و همچنین اختلال در بازار فروش محصولات آن شد. حال با تقویت این موضوع، گفته می‌شود که نسل جدید میتسوبیشی لنسر برمبنای پلتفرم CMF توسعه پیدا خواهد کرد که محصولاتی همچون رنو “کجار” و یا نیسان “X-Trail” بر روی آن رشد پیدا کرده‌اند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: