خانه / اخبار / معرفی رسمی هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷ +عکس

معرفی رسمی هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷ +عکس

نسل دهم سیویک شامل بزرگترین برنامه توسعه‌ای روی یک مدل منفرد در تاریخ این کارخانه‌ خودروسازی می‌شود.

موفقیت هوندا سیویک  از روند صعود اولیه خود تا حدودی فاصله گرفته است، اما تولیدکننده ژاپنی با مهارتی خاص و ارائه خودرویی متفاوت تلاش دارد تا موفقیت خودروهای هاچبکش را تکرار کند.

به گزارش کارزنیوز به نقل از گروه خودروی عصر ایران، مدل جدید سیویک مجموعه و یک بسته کامل از یک خودرو کامل ژاپنی است که در قالب یک هاچ بک ارائه شده است. البته اولین ارزیابی‌ها و بررسی‌ها در خصوص در نمایشگاه کارخانه‌ای این شرکت ژاپنی در سوئندون صورت گرفت. سوئیندون خانه جهانی تولید‌کننده سیویک‌های جدید محسوب می‌شود. اینک دقیقا ۲ هفته قبل از قرار گرفتن این هاچ بک ها روی سکوهای نمایشگاه خودرویی پاریس ۲۰۱۶ به بررسی آخرین تغییرات آن می پردازیم.

معرفی رسمی هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷

هوندا در اولین نمایش‌های این مدل هاچ بک، ابتدا به کاستی‌های نسل نهم مدل های سیویک پرداخت . این گروه خودروسازی تشریح کرد بسیاری از این موارد و کاستی‌ها در مدل‌های جدید هاچ بک از دست رفته است و در مقابل بسیاری از ویژگی‌ها و مشخصات در نسل جدید با توجه به ذائقه نسل جوان مورد بازنگری قرار گرفته یا ارتقاء یافته است.

۱

معرفی رسمی هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷

بنابراین خودروهای جدید هوندا سیویک هاچ بک یک گام بزرگ رو به‌جلو را برای رقابت با دیگر هاچ بک‌های بازار برداشته‌اند که اصلی‌ترین این رقبا بی ام‌و سری ۱، واکسهال استرا و فورد فوکوس هستند.

معرفی رسمی هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷

 نسل دهم سیویک شامل بزرگترین برنامه توسعه‌ای روی یک مدل منفرد در تاریخ این کارخانه‌ خودروسازی می‌شود و با توجه به شباهت ظاهری به نسل‌های قبل می‌توان آن را یک خودروی منحصر به فرد و متمایز نسبت به نسل‌های قبل دانست.

این خودرو بسیار سبک‌تر از نسل‌های قبل طراحی شده است و با این حال بدنه مستحکم‌تری دارد. مرکز ثقل آن پایین‌تر آمده و یک سامانه چند وجهی تعلیق در عقب به هندلینگ بهتر و سواری راحت‌تر آن کمک می‌کند.

۲

معرفی رسمی هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷

فضای درونی خودرو به واسطه افزایش ۱۳۰ میلی‌متری محور بین چرخ‌ها حدود ۳۰ میلی‌متر افزایش یافته است. خودرو ۳۵ میلی‌متر به زمین نزدیک شده است. فضای محفظه بار بدون تا کردن صندلی‌های ردیف آخر به ۴۷۸ لیتر می‌رسد.

شکل ظاهری خودرو به شدت اسپورت‌تر به نظر می‌رسد. خودروها به یک موتور یک لیتری سه سیلندر با توان ۱۲۸ اسب‌بخار یا موتورهای ۱٫۵ لیتری با بازده ۱۸۴ اسب‌بخار مجهز خواهند شد. هر دو مدل به جعبه دنده‌های ۶ سرعته مجهز خواهند شد. احتمال می‌رود در آینده جعبه دنده‌های ۷ دنده نیز برای خودروها در نظر گرفته شود.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: