خانه / اخبار / مرسدس بنز AMG GT، قدرتمندی که قوی‌تر شد

مرسدس بنز AMG GT، قدرتمندی که قوی‌تر شد

مرسدس بنز AMG GT، خودرویی که سال گذشته میلادی آمد تا پرچم‌دار سابق مرسدس بنز یعنی SLS را بازنشسته کند و خود پرچم مرسدس بنز را در حوزه اسپرت‌ها بدست بگیرد، این بار به دام یکی از تیونرهای فعال بازار یعنی “لورینسر” گرفتار شده و در باطن خود متحمل تغییر و تحول‌های زیادی شده است.
به عنوان یک بسته ارتقا دهنده قدرت موتور، تیونر مذکور یک سری سیستم‌های عملکردی جدید و تغییرات ساختاری و نرم افزاری را برای موتور ۴ لیتری BiTurbo هشت سیلندر مرسدس بنز AMG GT و AMG GT S ارائه کرده که قدرت تولیدی موتور را در خوشبینانه‌ترین حالت، از ۵۰۳ اسب بخار در حالت استاندارد به ۵۹۵ اسب بخار و همچنین در کنار آن، گشتاور تولیدی را هم از ۶۵۰ نیوتن متر تا مرز ۷۵۰ نیوتن متر افزایش داده است. گفتنی است که این بسته تقویتی با حداقل قیمتی ۴ هزار و ۱۴۸ دلاری بر روی موتور خودرو اجرا می‌شود که در عمل باعث کاهش شتاب صفر تا صد خودرو از ۳٫۷ ثانیه به ۳٫۶ ثانیه و شتاب صفر تا ۲۰۰ خودرو در ۱۰٫۱ ثانیه و همچنین شتاب صفر تا ۳۰۰ کیلومتر بر ساعتی خودرو در عرض ۲۷٫۳ ثانیه شده است.

۱

تقویت مرسدس بنز AMG GT

تغییرات ظاهری این خودرو هم محدود شده، اما این شرکت از لحاظ تغییرات ظاهری برای خشک و خالی نبودن پروژه‌ای که در دست دارد، رینگ‌های آلیاژی مشکی ۲۰ اینچی را بر روی محورهای جلو و رینگ‌های مشابه با سایز ۲۱ اینچی را بر روی محور عقب سوار کرده است. البته برای استفاده از چنین رینگ‌هایی بر روی خودرو، شرکت تقویت کننده حداقل قیمتی ۱۲ هزار و ۹۸۶ دلاری را طلب کرده که به استثنای لاستیک‌های نصب شده بر روی آن‌هاست. در ضمن برای کسانی هم که قصد رانندگی با این ماشین را در مسیرها و جاده‌های برفی دارند، لورینسر رینگ‌های ۱۹ اینچی آلیاژی را در نظر گرفته که روی آن‌ها را لاستیک‌های مخصوص زمستان پوشانده است.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: