خانه / اخبار / مدیران خودرو، به دنبال ارایه خدمات پس از فروش با استاندارد جهانی

مدیران خودرو، به دنبال ارایه خدمات پس از فروش با استاندارد جهانی

در چند سال گذشته خودروهای چینی در بازار ایران به صورت گسترده عرضه شده اند و در مقابل خدمات پس از فروش آنها نیز به نسبت پیشرفت کرده اند.
مدیران خودرو یکی از شرکت هایی که است در سال های اخیر حضور پررنگی در بازار ایران داشته و سعی کرده هر سال خدمات پس از فروش مناسب تری را به مشتریان عرضه کند به صورتیکه امروزه با فضای انباری به مساحت ۴۰ هزار متر مربع و دوره های آموزشی برای ناوگان امدادی و حتی سنجش سطح عمومی کارکنان سعی در کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود دارد.
روز پنجشنبه گذشته این شرکت بازدیدی مختص خبرنگاران ترتیب داده بود که خودروبانک نیز در این رویداد حضور داشت. در این مراسم مدیرعامل شرکت مدیران خودرو که از چین به تهران آمده بود اعلام کرد که این شرکت می خواهد قطعات مورد نیاز تمامی محصولات خود را در کمتر از ۲ هفته از چین به ایران منتقل کند و در عرض ۷۲ ساعت به نمایندگی مورد نظر در سراسر کشور منتقل شود.

۲

بازدید از انبار و خدمات پس از فروش مدیران خودرو

مدیرعامل شرکت مدیران خودرو افزود که یکی از دغدغه های مشتریان محصولات چینی در ایران، نبود قطعات است که با سرمایه گذاری عظیم صورت گرفته قصد داریم یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خدمات پس از فروش و منطبق بر استانداردهای جهانی باشیم.
یکی از نکات قابل توجه، امداد ویژه این شرکت برای روز اربعین است و جدا از استانداردهای جهانی، این شرکت می خواهد مطابق با انتظارات و فرهنگ ایرانی نیز خدمات متفاوتی را عرضه کند. ژانگ مدیرعامل شرکت مدیران خودرو افزود که ایران را تبدیل به هاب منطقه کند و اگر قوانین کشور اجازه دهد به دنبال صادرات محصولات ام وی ام و چری از طریق ایران به کشورهای همسایه خواهد بود.
ایشان همچنین افزود: در حال حاضر ۲۰ درصد از محصولات عرضه شده در ایران از قطعات داخلی استفاده می شود و طبق برنامه ریزی صورت گرفته، تا ۵ ماه آینده این میزان به ۳۲ درصد افزایش میابد.
در انتها آقای توفیقی آذر، مدیر عامل جدید خدمات پس از فروش مدیران خودرو گفت که در بین تمامی محصولات ارایه شده توسط برند ام وی ام و چری، دو خودروی تیگو ۵ و ام وی ام ۱۱۰ جدید کمترین میزان خرابی و مراجعه به نمایندگی های خدمات پس از فروش را دارند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: