خانه / اخبار / ماجرای رانندگی دیوانه وار وانت در خیابان‌های تهران جهانی شد

ماجرای رانندگی دیوانه وار وانت در خیابان‌های تهران جهانی شد

خاطرات زندگی بسیار از ما با بازی معروف GTA رقم خورده است و بدون استثنا تمامی کسانی که این بازی را تجربه کرده‌اند، روزی روزگاری به این فکر افتاده‌اند که در دنیای واقعی هم به انجام کارهایی بپردازند که در بازی جهان باز GTA انجام می داده‌اند. خب در ادامه فیلمی اینچنینی برای شما بارگذاری کرده‌ایم که نه از سوژه‌های خارجی، بلکه از سوژه‌های وطنی بوده و به تازگی سر وصدای زیادی در رسانه‌ها بپا کرده است.
در واقع محتوای فیلمی که برای شما آپلود کرده‌ایم، رانندگی دیوانه‌وار یک راننده وانت پیکان در کوچه خیابان‌های تهران است که وارد یک کوچه یکطرفه شده و برخی از ماشین‌های پارک شده و یا در حال عبور در این خیابان یکطرفه را ناکار می‌کند تا در نهایت با دخالت مردم متوقف ‌شود.
دیوانه بازی‌های بسیار عجیب این راننده وانت و آسیب زدن به ماشین‌های اطرافش جای خود دارد، اما موضوع مهم‌تر از آن، بازتاب گسترده این اتفاق در رسانه‌های خارجی و بلاخص وبسایت‌های فعال در حوزه خودروست که هرکدام به سلیقه خود تحلیل‌های متفاوتی در مورد آن نوشته‌اند و اکثرا هم فرهنگ غلط رانندگی در ایران را مورد بحث قرار داده‌اند تا اینکه اشاره‌ای به واقعیت ماجرا داشته باشند.
در این رابطه، جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از دستگیری راننده وانت خبر داد و در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد که این وانت پیکان روز چهارشنبه ۱۴ مهر امسال در ساعت ۱۵:۳۰، براثر یک تعقیب و گریز وارد خیابان شریعتی بالاتر از صدر واقع در کوچه داد می‌شود که دیوانه وار با ۵ دستگاه خودروی حضور داشته در این کوچه برخورد می‌کند که خوشبختانه توسط مردم متوقف شده و به عوامل پلیس راهور و مامورین کلانتری تحویل داده می‌شود.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین اضافه کرد که از مست بودن این راننده ناشی از مصرف مشروبات الکلی بی اطلاع است و اگر هم موردی اثبات شده باشد، مطمئناً در دادگاه قضایی به این جرم نیز رسیدگی خواهد شد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: