خانه / اخبار / قیمت کدام خودروها در پاییز کاهش یافت؟

قیمت کدام خودروها در پاییز کاهش یافت؟

همراه با سرد شدن و کاهش دمای هوا، قیمت برخی خودروها در بازار نزولی شد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از خبرآنلاین، بررسی روند بازار خودرو از ابتدای پاییز امسال تاکنون بیانگر آن است که قیمت برخی خودروها، از جمله پراید کاهش یافته است.

در حال حاضر در بازار خودرو، پراید EX111 با قیمت ۲۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می‌رود؛ این در حالی است که در روز پایانی شهریورماه در بازار با قیمت ۲۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان عرضه می‌شد.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX نیز کاهش یافته است؛ به طوری که هم‌اکنون ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد؛ این در شرایطی است که در روز پایانی شهریورماه با قیمت ۳۳ میلیون تومان به فروش می‌رفت. قیمت پژو۲۰۶ V8 اما تغییر آن‌چنانی نکرده است؛ به طوری که در حال حاضر با قیمت ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

از سوی دیگر، گزارش‌های میدانی در بازار خودرو حکایت از آن دارد که تیبا۲ با قیمت ۲۷ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان، سمند SE دو ایربگ با قیمت ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۳۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، پژوپارس دوگانه‌سوز با قیمت ۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، تند۹۰ (E2) دولوکس بنزینی یورو ۴ با قیمت ۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، دنا دو ایربگ با قیمت ۴۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به قروش می‌رود.

همچنین در بازار MVM530 حدود ۴۴ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان، برلیانس H320 حدود ۴۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: