خانه / اخبار / قیمت رنو کوئید در ایران مشخص شد

قیمت رنو کوئید در ایران مشخص شد

امروز طی نشست خبری پیمان کارگر، مدیر عامل رنو پارس در ایران قیمت رنو کوئید مشخص شد. کارگر اعلام کرد که کوئید تولید شده در ایران با مدلی که در هند تولید می شود متفاوت است و در تلاش است تا سه ستاره از EuroNCAP دریافت کند.
اما پیمان کارگر در مورد مهم ترین موضوع کوئید یعنی قیمت آن نیز اظهار نظر کرد و قیمت آن را حدود ۳۱ میلیون تومان اعلام کرد. رنوپارس قرار است رنو کوئید را روی خط تولید ایران خودرو ببرد و اشاره شد که اگر با ایران خودرو در مورد تولید کوئید به توافق نرسیم، خود رنو به تولید آن خواهد پرداخت.
پیمان کارگر اعلام کرد که اگر سایپا تولید پراید را متوقف می کرد، می توانستیم به تولید رنو کوئید در سایپا نیز فکر کنیم. البته پیمان کارگر گفت که با تمرکز بر روی شیوه طراحی و تولید به دنبال کاهش قیمت رنو کوئید است.
رنو پارس اعتقاد دارد که کوئید می تواند حداکثر تا ۲۰۰ هزار دستگاه را در ایران بفروشد و به زودی مدل های دیگری از نیسان هم روی خط تولید پارس خودرو خواهد رفت.
کارگر افزود، نسل های جدید رنو داستر و سیمبل نیز با سطح داخلی سازی بالا روی خط تولید پارس خودرو برود و روی صادرات نیز تمرکز خواهد داشت.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: