خانه / اخبار / فروش ویژه آلفارومئو جولیتا آغاز شد

فروش ویژه آلفارومئو جولیتا آغاز شد

شرایط جدید فروش آلفارومئو جولیتا در دو تیپ مختلف اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از  ایسنا، آلفاموتور اعلام‌کرد: خودروی آلفارومئو جولیتا ۲۰۱۶ در دو تیپ Gi106 و Gi105 به صورت نقد و اقساط و بدون کارمزد به فروش می‌رسد.

در طرح فروش ویژه مدل‌های ۲۰۱۶ از آلفارومئو جولیتا، قیمت پایه هرکدام به ترتیب برای مدل Gi106 حداقل ۱۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای مدل Gi105 نیز حداقل ۱۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در خرید نقدی همان مبالغ ذکر شده به عنوان قیمت نهایی از متقاضی دریافت می‌شود؛ خریدار در خرید نقدی مدل Gi106 می‌تواند از بیمه بدنه رایگان و همچنین موعد تحویل ۷ روزه استفاده کند.

همچنین در صورت خرید نقدی مدل Gi105 با موعد تحویل ۱۰ روز کاری، خریدار از بیمه بدنه رایگان، سرویس ۱۰ هزار کیلومتر رایگان و سرویس ۲۰ هزار کیلومتر رایگان بهره‌مند می‌شود.

برای خرید اقساطی تیپ Gi105 از آلفارومئو جولیتا، با موعد تحویل ۱۰ روز کاری، مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت در زمان ثبت‌نام دریافت می‌شود؛ تسهیلات ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیز برای آن در نظر گرفته شده که باید در اقساط ۱۰ ماهه و بازپرداخت ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومانی توسط خریداران پرداخت شود.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: