خانه / اخبار / فروش محصولات هوندا با تخفیف ویژه + جدول

فروش محصولات هوندا با تخفیف ویژه + جدول

گلرنگ موتور فامیلی نماینده “هوندا” در ایران، شرایط فروش نقد و اقساطی دو مدل کراس اوور هوندا CR-V و سدان آکورد را اعلام کرد، گفتنی است که هوندا CRV در ۲ تیپ EX-L و Touring و همچنین هوندا آکورد نیز در دو تیپ EXL و EXB عرضه خواهد شد.
– هوندا آکورد
برای هوندا آکورد EX-B قیمتی نهایی ۲۲۴ میلیون تومانی اعلام شده که با تخفیف ۶ میلیون تومانی و پیش پرداخت ۱۰۰ میلیون تومانی با تحویل ۶۰ روزه به مشتریان عرضه می‌شود. مبالغ چک ۳۰ روزه و ۶۰ روزه هم به ترتیب ۶۰ میلیون تومان و ۵۸ میلیون تومان تعیین شده است.
مدل EXL هم ۲۳۶ میلیون تومان قیمت دارد که تخفیف ۶ میلیون تومانی و پیش پرداخت ۱۰۰ میلیون تومانی برای آن در نظر گرفته شده است. موعد تحویل هم در این مدل ۶۰ روزه اعلام شده که در این بازه زمانی باید دو چک۳۰ روزه به مبلغ ۷۰ میلیون تومان و چک ۶۰ روزه به مبلغ ۶۰ میلیون تومان را پرداخت کنید.
هوندا آکورد هم پیشرانه‌ای ۲۴۰۰ سی سی متصل به جعبه دنده‌ای اتوماتیک انتقال متداول CVT خواهد داشت که در دور موتور ۶۴۰۰ دور بر دقیقه می‌تواند قدرتی ۱۸۵ اسب بخاری و در دور موتور ۳۹۰۰ دور بر دقیقه هم می‌تواند گشتاوری ۲۴۵ نیوتن متری تولید کند. میزان مصرف سوخت در این پیشرانه هم به صورت ترکیبی ۷٫۶ لیتر اعلام شده است.

– هوندا CRV
در فروش نقدی این خودرو، مدل EX-L با قیمت نهایی ۲۳۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان با تخفیف ویژه ۶ میلیون تومانی به فروش خواهد رسید که با پرداخت تمامی مبلغ مورد نظر در زمان ثبت نام، خودروی مد نظر در همان لحظه به مشتری تحویل داده می‌شود.
برای مدل “تورینگ” نیز قیمتی ۲۵۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی در نظر گرفته شده که در فروش نقدی تخفیف ۷ میلیون تومانی داشته و مراحل ثبت نام و خرید آن در کنار موعد تحویل ۶۰ روزه، با پیش پرداخت ۱۱۰ میلیون تومانی، چک ۳۰ روزه ۷۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی و چک ۶۰ روزه ۷۰ میلیون تومانی انجام می‌شود.
برای آشنایی بهتر با هوندا CR-V، در بخش مولد قدرت آن از پیشرانه‌ای چهار سیلندر ۲٫۴ لیتری ۱۶ سوپاپ DOHC با قدرت ۱۸۵ اسب بخاری و گشتاور ۲۴۵ نیوتن متری استفاده شده که هم به جعبه دنده‌ای ۵ سرعته دستی و هم به جعبه دنده‌ای انتقال متداول CVT متصل می‌شود و نیروی تولیدی موتور را به هر چهار چرخ ارسال می‌کند.
برای اطلاع از جزییات فروش اقساطی می‌توانید به جدول مربوطه در ادامه مطلب مراجعه کنید.

۱

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: