خانه / اخبار / طوفان منصوری با مرسدس AMG GT S

طوفان منصوری با مرسدس AMG GT S

روز گذشته تصاویر مرسدس بنز AMG GT S با باله‌ای عظیم آیرودینامیکی منتشر شد. کاری ازمنصوری، تیونر فعال و کاربلد صنعت خودروسازی جهان که بدون شک در رنکینگ ساختگی برترین تیونرها، در جایگاه ۱ از لحاظ عملکرد، توانایی و خلاقیت قرار می‌گیرد. حال با تقویت مرسدس بنزAMG GT S خود را بار دیگر اثبات کرده است.
طراحی ظاهری، اولین چیزی است که منصوری برای آغاز کارش به سراغ آن می‌رود. در این اتومبیل هم منصوری تغییرات زیادی در طراحی ظاهری مرسدس بنز AMG GT S ایجاد کرده است، ولی برخلاف پروژه‌های سابقش، این پروژه تغییرات نسبتا سطحی و روی پوستی دارد. در قسمت جلویی خودرو به غیر از رنگ شدن سپر و ورودی‌های هوای رادیاتور، چیز خاصی دیده نمی‌شود، ولی در اطراف خودرو و قسمت عقب اتومبیل تغییرات نسبتا زیادی حاصل شده است. از نمای نیم‌ رخ اول از همه رینگ‌های ۲۱ اینچی آلیاژی مشکی رنگ ۶ پره جلب توجه می‌کند که برای جبران افزایش سایز آن، گلگیرهای روی چرخ‌ها بزرگ‌تر و باد کرده طراحی شده است.

۱

طوفان منصوری با مرسدس AMG GT S

یک پله عقب‌تر به قسمت عقب اتومبیل می‌رسیم، جایی که بر خلاف قسمت جلو، تغییرات زیادی حاصل شده و در این بخش از خروجی‌های اگزوز تیتانیومی با راهنمای تقریبا مستطیل شکل چهارتایی استفاده شده است و مهم‌تر از آن، باله‌ای بسیار بزرگ آیرودینامیکی بر روی درب صندوق عقب نصب شده تا نیروی داون فورس یا به اصطلاح چسبندگی بیشتری در راستای حمایت از قدرت افزایش یافته پیشرانه و راننده تولید کند.
بخش موتوری هم از پیشرانه استاندارد ۴ لیتری هشت سیلندر تشکیل شده است، ولی منصوری با نصب توربوشارژرهای بزرگ‌تر، فیلتر هوای اسپرت و همچنین نصب یک سیستم اگزوز سفارشی بر روی موتور توانسته قدرت تولیدی را از ۵۱۰ اسب بخار در حالت استاندارد به ۷۳۰ اسب بخار افزایش دهد که عملا شتابی ۳٫۴ ثانیه‌ای با ۰٫۴ ثانیه کاهش و حداکثر سرعتی ۳۳۰ کیلومتر بر ساعتی با ۲۰ سرعت بیشتر را به همراه داشته است.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: