خانه / اخبار / طرح فروش عید تا عید مدیران خودر تمدید شد

طرح فروش عید تا عید مدیران خودر تمدید شد

بنا به اعلام معاونت واحد بازاریابی و فروش شرکت مدیران خودرو، طرح فروش عید تا عید این شرکت تا ۹ مهر ماه تمدید شد.

به گزاش پایگاه خبری«کارزنبوز» ، در پی استقبال مشتریان از طرح فروش عید تا عید که در آن کلیه محصولات مدیران خودرو از جمله خودرو های ۱۱۰اس ، ۳۱۵اس اسپورت، ۵۵۰ لاکچری و البته آخرین محصول رونمایی شده مدیران خودرو یعنی شاسی بلند شهری X33s با شرایط ویژه نقد و اقساط عرضه میشود.
آنچه در این طرح باعث شده است تا خرید خودرو های MVM با استقبال خریداران مواجه شود، شرایط فروش متنوع و منعطفی است که این امکان را به مشتریان می‌دهد تا به اشکال متعدد  از تسهیلات وام با نرخ های بهره  پایین و منطقی و بازپرداخت های بلند مدت بهرمند گردند. بطور مثال پیش پرداخت ۲۰ درصدی قیمت پایه، تسهیلات بانکی با نرخ بهره ۱۶ درصد و بازپرداخت در مدت ۳۶ ماه با موعد پرداخت های ۲ یا ۳ ماه یکبار از جمله دلایل موفقیت این طرح عنوان شده است.
در حال حاضر خودرو MVM 110s در مدل Comfort و Luxury با حداکثر تسهیلات ۶۵ درصد قیمت پایه و با اقساط تا ۳۶ ماه که بصورت ۲ ماه یکبار قابل پرداخت است ارائه میگردد. همچنین خودرو MVM 550   با پیش پرداخت ۱۵۳۰۴۷۲۵۰ ریال و اقساط ۲۵ تا ۳۶ ماهه قابل پرداخت است. دیگر مدل های ام وی ام از جمله  MVM 315 Sport در مدل لاکچری با پیش پرداخت ۹ میلیون و نیم تومانی و اقساط ۱۲ ماهه با نرخ بهره ۱۰ درصد نیز در سبد فروش مدیران خودرو قرار دارد. نسل سوم خودرو شاسی بلند شهری X33s نیز با پرداخت ۲۷ میلیون تومان پیش پرداخت و اقساط ۱۲، ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه در کلیه نمایندگی های مدیران خودرو عرضه میگردد.
علاقه مندان جهت اطلاع و ثبت نام میتوانند به وبسایت رسمی مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir  یا نمایندگی های سراسر کشور مدیران خودرو مراجعه نمایند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: