خانه / اخبار ورزشی / طارمی در لیست؛ بازی می‌کند؟

طارمی در لیست؛ بازی می‌کند؟

در حالی که برانکو ایوانکوویچ بارها اعلام کرده بود مهدی طارمی از شرایط ایده آل دور است و نیاز به تمرین اختصاصی دارد، او را در لیست تیمش برابر سایپا قرار داد.


به گزارش “ورزش سه”، مهدی طارمی بعد از کش و قوسی که برای حضور در لیگ ترکیه و بازگشت به ایران در نهایت قرارداد خود را با پرسپولیس امضا کرد، به زعم برانکو ایوانکوویچ با توجه به دوری از تمرینات آماده سازی این تیم از شرایط بدنی خوبی برخوردار نیست. به همین منظور کادرفنی این تیم تمرینات بدنی اختصاصی برای این بازیکن در نظر گرفت و او در بیشتر تمرینات این تیم در هفته گذشته دور از تمرین اصلی و گروهی بود.

با این حال برانکو ایوانکوویچ نام این بازیکن را در لیست ۱۹ نفره تیمش برای اردوی نهایی دیدار با سایپا قرار داده است. اتفاقی که باعث می شود شائبه زیادی در مورد حضور او در ترکیب و حتی نیمکت این تیم شنیده شود. مهدی طارمی که اکنون وحید امیری، علی علیپور و شهاب زاهدی را به عنوان مهاجمان رقیب پیش روی خود می بیند باید دید قادر خواهد بود در این بازی برای سفیدپوشان به میدان رود یا خیر. در شرایط عادی بعید به نظر می رسد برانکو از فرصت حضور در این دیدار را به او دهد و رقیبان سختی پیش روی قرار دارند. با این حال اتفاقات این دیدار نیز می تواند طارمی را امیدوار به حضور در بازی افتتاحیه پرسپولیس در لیگ شانزدهم کند. فشار تماشاگرانی که خوشحال بابت بازگشت آقای گل فصل قبل تیم خود و البته عدم به نتیجه رسیدن این تیم در برابر شاگردان فرکی می تواند برانکو را احتمالا مجاب به استفاده از این بازیکن در دقایقی از این بازی کند و باید دید شرایط در دیدار اول برای طارمی چگونه رقم خواهد خورد.

 

همچنین ببینید

آیا شرایط استقلال بحرانی است ؟

با شکست استقلال مقابل استقلال‌خوزستان عده‌ای بر این گمان‌اند که این تیم وارد حاشیه شده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: