خانه / اخبار / شرایط پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ در ایران

شرایط پیش فروش رنو کپچر ۲۰۱۷ در ایران

پیش فروش مدل ۲۰۱۷ از خودروی رنو کپچر برای اولین بار توسط گروه صنعتی ایرانخودرو آغاز خواهد شد.
براساس اعلام رسمی این گروه خودروسازی، خودروی رنو کپچر به صورت پیش فروش در مدل‌های ۲۰۱۷، از روز چهارشنبه مورخ ۲۳ تیرماه ۹۵ تا زمان تکمیل ظرفیت با سود مشارکت ۲۱ درصد و سود انصراف ۲۰ درصد به مشتریان عرضه می‌شود.
طبق جدول تدوین شده از سوی ایرانخودرو، خودروی مذکور در ۲ کلاس ۷۵۰۰۷ با سقف مشکی در رنگ‌های مختلف و کلاس ۷۵۰۰۸ با سقف سفید و رنگ بدنه ثابت مشکی متالیک عرضه خواهد شد و برای ثبت نام این خودرو به عنوان ودیعه، مبلغی ۵۰ میلیون تومانی دریافت می‌شود که پس از صدور دعوتنامه، مابقی مبلغ مابه التفاوت از متقاضی دریافت می‌گردد. موعدهای تحویل این خودرو نیز در هر کلاس، آبان ماه و آذرماه سال جاری ذکر شده است.
برای تشریح خودرو هم می‌توان طول کلی ۴۳۳۳ میلی متری، عرض ۱۸۱۳ میلی متری بدون احتساب آینه‌ها، ارتفاع ۱۶۱۳ میلی متری و فاصله بین دو محور ۲۶۷۴ میلی متری را متذکر شد که از این ابعاد نسبتا بزرگ، ۳۸۷ لیتر فضای بار در حالت استاندارد و حداکثر ۱۲۰۰ لیتر فضای بار با خواباندن صندلی‌های عقب بدست آمده است.
موتورهای در نظر گرفته شده برای این خودرو هم از دو پیشرانه بنزینی و یک موتور دیزلی تشکیل شده که برای تبدیل و انتقال قدرت خود از جعبه دنده‌ای ۶ سرعته اتوماتیک یا ۵ سرعته دستی استفاده می کنند. از بین این سه پیشرانه هم تنها مدل‌های بنزینی، آن هم تنها یک نمونه وارد کشور می‌شود که به شرح زیر هستند.
موتور ۰٫۹ لیتری بنزینی Energy TCE با قدرت ۹۰ اسب بخاری در دور موتور ۵۲۵۰ و گشتاور ۱۳۵ نیوتن متری در ۲۵۰۰ دور بر دقیقه که شتابی صفر تا صد ۱۳ ثانیه‌ای و حداکثر سرعتی ۱۷۰ کیلومتر بر ساعتی را به همراه دارد.
موتور ۱٫۲ لیتری بنزینی TCE با قدرت ۱۱۵ اسب بخاری در ۴۹۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور ۱۹۰ نیوتن متری در دور موتور ۲۰۰۰ که می‌تواند شتابی ۱۰٫۹ ثانیه‌ای و حداکثر سرعتی ۱۹۵ کیلومتر بر ساعتی برای کپچر به همراه داشته باشد. گفتنی است که مدل‌های وارداتی توسط ایرانخودرو نیز احتمالا با همین پیشرانه باشند.

۱

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: