خانه / اخبار / شرایط فروش ویژه زمستانه DS

شرایط فروش ویژه زمستانه DS

از سوی آرین موتور تابان نماینده رسمی DS Automobiles فرانسه، شرایط فروش ویژه زمستانه این برند پرمیوم فرانسوی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز»، طبق شرایط فروش جدید آرین موتور تابان برخی از مدل های برند پرمیموم DS با اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می رسند. در شرایط فروش جدید برند لوکس DS مدل زیبا و هیجان انگیز DS5 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۲۷٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان و موعد تحویل فوری عرضه می شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۴٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان به مشتریان تعلق می گیرد. برای رفاه حال علاقه مندان به پرچم دار محصولات DS این خودرو بصورت اقساطی با وام ۹۶ میلیون تومانی به خریدارن عرضه می شود. باز پرداخت اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره به مبلغ ۸ میلیون تومان یا دوساله به مبلغ ۴٫۷۹۲٫۷۱۴ تومان می باشد.
همچنین مدل صندوقدار DS5 LS با قیمت ۱۹۲۲ میلیون تومان و تحویل فوری به فروش می رسد که در خرید نقدی تخفیف ۳٫۶۹۴٫۰۰۰ تومانی به مشتریان تعلق می گیرد . همچنین علاقه مندان به این برند DS می توانند این خودر را با وام ۸۵ میلیون تومانی با بازپرداخت ۲۴ ماهه بدون بهره خریداری نمایند. مبلغ هر یک از اقساط ۳٫۵۴۱٫۶۶۷ تومان می باشد.
مدل پرطرفدار DS6 با مدل ۲۰۱۷ به قیمت ۲۳۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان و تحویل ۳۰۰ روزه به فروش می رسد. در صورت خرید نقدی یک تخفیف ۴٫۵۱۲٫۰۰۰ تومانی به خریداران تعلق می گیرد. همچنین جهت رفاه دوستداران مدل شاسی بلند DS6 این خودرو با وام ۸۵ میلیون تومانی بدون بهره با اقساط ۲۴ ماهه به خریدران عرضه می شود . مبلغ هر یک از اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره معادل ۳٫۵۴۱٫۶۶۷ تومان می باشد.
و در نهایت جدید ترین مدل برند پرمیموم DS در ایران یعنی کراس اوور DS4 Cross Back با مدل ۲۰۱۷۷ به قیمت ۱۸۴٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان به علاقه مندان این خودرو با موعد تحویل ۳۰ روزه عرضه می شود. در خرید نقدی تخفیفی معادل ۳٫۵۵۴٫۰۰۰ تومان به خریداران تعلق می گیرد. همچنین برای رفاه علاقه مندان به  جدید ترین محصول DS این خودرو با وام ۸۰ میلیون تومانی به خریدران عرضه می شود. اقساط ۱۲ ماهه این خودرو بدون بهره و مبلغ هر یک از اقساط برابر با ۶٫۶۶۶٫۶۶۷ تومان بوده و در اقساط ۲۴ ماهه معادل با ۳٫۹۹۳٫۹۲۸ تومان می باشد.
علاقه مندان به برند پرمیموم DSS جهت اطلاع از مشخصات مدل ها و همچنین شرایط فروش این برند فرانسوی می توانند به وب سایت آن به آدرس http://www.dsautomobiles.ir/ مراجعه نمایند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: