خانه / اخبار / شرایط فروش عید تا عید مدیران خودرو تا پایان شهریور ماه

شرایط فروش عید تا عید مدیران خودرو تا پایان شهریور ماه

کلیه محصولات مدیران خودرو شامل خودرو های ۱۱۰اس، خودرو خانواده ۵۵۰ ، خودرو ۳۱۵ اسپرت و آخرین محصول رونمایی شده مدیران خودرو یعنی ایکس ۳۳ اس در این طرح با شرایط ویژه فروش اقساطی منعطف عرضه میگردد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» ، واحد روابط عمومی شرکت مدیران خودرو اعلام کرد شرایط فروش ویژه عید قربان تا عید غدیر خم تا پایان شهریور برقرار خواهد بود. کلیه محصولات مدیران خودرو شامل خودرو های ۱۱۰اس، خودرو خانواده ۵۵۰ ، خودرو ۳۱۵ اسپرت و آخرین محصول رونمایی شده مدیران خودرو یعنی ایکس ۳۳ اس در این طرح با شرایط ویژه فروش اقساطی منعطف عرضه میگردد.
در این طرح برای خودرو ۱۱۰ اس پیش پرداخت ۲۰ درصد معادل ۶ میلیون و با نرخ بهره اقساط ۱۶ درصد در نظر گرفته شده است. برای خودرو ۵۵۰ که بعنوان یک خودرو خانواده نیز مطرح می‌شود پیش پرداخت ۲۵ درصدی معادل ۱۳ میلیون تومان با نرخ بهره ۱۴ درصد در نظر گرفته شده است. همچنین برای آخرین سری معرفی شده خودرو ۳۱۵ اسپورت که با اضافه شدن امکاناتی چون صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی و کیت بدنه اسپرت جوان پسندانه تر شده است پیش پرداخت ۵/۹ میلیون تومانی و اقساط ۱۲ ماهه با نرخ بهره ۱۰ درصد تعیین شده است. در نهایت آخرین محصول معرفی شده مدیران خودرو که بعنوان نسل سوم این مدل نیز به بازار خودرویی عرضه  شده است، هموطنان میتوانند با پرداخت ۲۷ میلیون تومان پیش پرداخت و اقساط ۱۲، ۱۸، ۲۴ و ۳۰ ماهه از مزایای این کراس اور شهری بهره مند شوند.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و یا مراجعه به نمایندگی های شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور از دیگر شرایط فروش منعطف اقساطی این طرح مطلع و از آن بهرمند گردند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: