خانه / اخبار / شرایط فروش سمند سورن EF7 توربوشارژر اعلام شد + جدول

شرایط فروش سمند سورن EF7 توربوشارژر اعلام شد + جدول

گروه خودروسازی ایرانخودرو که سال گذشته با طراحی و توسعه فن آوری توربوشارژر بر روی موتورهای EF7 و نصب آن بر روی خودروی سمند سورن، به جمع خودروسازان صاحب تکنولوژی موتورهای توربوشارژر پیوست، اخیرا از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط این محصول خبر داده است.
باتوجه به آخرین اطلاعیه گروه صنعتی ایرانخودرو در رابطه با فروش سمند سورن EF7 توروبوشارژر، می‌توان قیمت نهایی ۳۸ میلیون و ۶۶۱ هزار و ۴۰۰ تومانی را برای فروش نقدی این محصول عنوان کرد که به همراه بیمه شخص ثالث، کارت طلایی سرویس‌های امدادی ۳ ستاره و همچنین موعد تحویل ۳۰ روزه ثبت سفارش خواهد شد.
برای پیش فروش سمند سورن توربوشارژر هم مبالغ پیش پرداخت ۱۹ میلیون تومانی با موعد تحویل مردادماه ۹۶ و یا پیش پرداخت ۱۴ میلیون تومان با ودیعه دوم ۵ میلیون تومانی و همچنین موعد تحویل شهریورماه ۹۶ در نظر گرفته شده است که می‌توان در این شرایط فروش به سود مشارکت ۲۵ درصد و سود انصراف ۲۲ درصد اشاره کرد.
مدیر پروژه موتور توربوشارژر EF7 هم اعلام کرده که موتور توربوشارژر EF7 فعلی حجمی ۱۷۰۰ سی سی دارد و می‌تواند قدرتی ۱۵۵ اسب بخاری و گشتاوری ۲۱۵ نیوتن متری را تولید کند که در عمل قدرتی معادل یک پیشرانه ۲۴۰۰ سی سی در حالت تنفس طبیعی و همچنین مصرف سوختی برابر با یک پیشرانه ۱۶۰۰ سی سی دارد. در مقایسه با پیشرانه استاندارد سمند سورن هم نسخه توربوشارژر ۳۶ تا ۴۰ درصد افزایش توان، ۴۰ درصد افزایش گشتاور، ۷ درصد کاهش مصرف سوخت و ۱۳ درصد کاهش آلایندگی‌های خروجی را تجربه کرده است. در جدول زیر می‌توانید شرایط فروش سمند سورن توربو را مطالعه نمایید.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: