خانه / اخبار / سانگ یانگ رکستون جدید سال آتی می آید

سانگ یانگ رکستون جدید سال آتی می آید

خودروساز کره‌ای سانگ یانگ اعلام کرد که در حال آماده سازی مدلی جدید از سانگ یانگ “رکستون” است که در سال آینده معرفی شده و از همان سال هم برنامه تولید و عرضه آن انجام خواهد شد.
این اطلاعات مستقیماً از سوی مدیرعامل کمپانی سانگ یانگ، یعنی “جان سیک چوی” بدست آمده که در آن آقای چوی به تولید مدل جدید سانگ یانگ رکستون اشاره داشته و اعلام کرده است که طیف وسیعی از بروزرسانی‌ها و سیستم‌ها را بر روی آن در نظر گرفته است.
سانگ یانگ رکستون انتظار می‌رود پس از معرفی در سال ۲۰۱۷ میلادی، به همراه یک موتور توربوشارژر بنزینی ۲ لیتری از خانوداه موتورهای GDi عرضه شود که از تکنولوژی پاشش مستقیم سوخت در سیلندرها سود می‌برد و می‌تواند قدرتی مطلوب در کنار مصرف سوخت بسیار پایین تولید کند.
براساس جزییات بدست آمده، مدل جدید سانگ یانگ رکستون قرار است در اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی شود و سپس یک ماه پس از معرفی، کارهای تولید و عرضه آن انجام شود تا بازار ۲۰۱۷ از وجود سانگ یانگ رکستون بی نصیب نماند.
مدیرعامل سانگ یانگ کره همچنین اضافه کرد که طراحی شاسی بلند جدید رکستون کاملا جدید خواهد بود و در کنار چهره‌ای با طراوت و امروزی، تکنولوژی‌های بروزی هم خواهد داشت که هم از طرفی سطح کیفی این شاسی بلند را بالا می‌برد و هم از طرف دیگر سانگ یانگ رکستون را تبدیل به خودرویی مجلل‌تر می‌کند که قطعا قیمتی بالاتر از مدل فعلی خواهد داشت.
چشم انداز تولید سانگ یانگ ۲۰۱۷ برای بازارهای اروپایی و آسیایی نیز حداقل ۲۰۰ هزار دستگاه در سال خواهد بود که حدود ۱۰۰ هزار دستگاه بیشتر از آن چیزی است که رکستون فعلی در سال ۲۰۱۵ میلادی تولید شده و عرضه شده است، ولی قطعاً با روی کار آمدن مدلی جدید از رکستون که حال و هوای خودروهای جدید و چهره‌ای بروزتر داشته باشد، می‌تواند سانگ یانگ را به سقف تولید رویایی ۲۰۰ هزار دستگاه در سال هم برساند.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: