خانه / اخبار / روش جالب یک عشق ماشین برای محافظت از ب ام و M3 در برابر طوفان

روش جالب یک عشق ماشین برای محافظت از ب ام و M3 در برابر طوفان

ترس از طوفان هرکسی را متزلزل می‌کند و در شرایط بحرانی مردم را مجبور به ترک خانه‌هایشان می‌کند تا حداقل جانشان را نجات دهند. ولی در سطوح پایین‌تر مقامات دولتی اعلام می‌کنند که از خانه‌های خود خارج نشوید تا آسیبی به شما وارد نشود.
طوفان متیو که در اوایل هفته‌های گذشته فعالیت خود را آغاز کرده بود، توانست خسارات زیادی به خودروهای شهروندان و همچنین خانه‌هایشان وارد کند، ولی یکی از جالب‌ترین اتفاقات این طوفان سهمگین گرمسیری، تکاپوی یک علاقه مند به خودرو برای نجات ماشینش است که آن را نه در گاراژ، بلکه در خانه خود نگهداری کرده است تا آسیبی از سوی طوفان به آن وارد نشود.
به گفته خبرگزاری‌ها، رندی جلیلسوپ کسی است که در خط ساحلی فلوریدا و در نزدیکی طوفان متیو زندگی می‌کند و بهترین مکان برای نگهداری و دفع آسیب‌های احتمالی به ماشین خود را که یک دستگاه BMW E30 M3 است در خانه انتخاب می‌کند. در حالی که درست چسبیده به خانه‌اش یک پارکینگ کامل دارد.
گفتنی است طوفان دریایی موسوم به «متیو» اوایل هفته‌های گذشته به سواحل اقیانوس اطلس در ایالت فلوریدای آمریکا رسید که باعث بارش باران سنگین و وزش بادهایی با سرعت ۱۲۰ مایل در ساعت شده بود. پیش از آن هم طوفان متیو کشور هائیتی را در نوردیده بود که منجر به کشته شدن دست کم ۶۰۰ نفر از مردم هائیتی شده است. این طوفان همچنین در ادامه فعالیت‌های خود با توجه به اینکه از قدرت آن کاسته شده بود، باعث قطع برق ۶۰۰ هزار خانه در ایالت فلوریدا شده بود.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: