خانه / اخبار / رنو کلیو ۲۰۱۷، خودرویی که شاید به ایران بیاید

رنو کلیو ۲۰۱۷، خودرویی که شاید به ایران بیاید

رنو کلیو فیس لیفت با چهره‌ای جدید و چراغ‌های پیشانی LED معرفی شد، خودرویی که قرار بود توسط گروه صنعتی ایرانخودرو با قیمتی احتمالی ۸۰ میلیون تومانی و مشخصات فنی مشابه با رنو کپچر وارد کشور شود، ولی مدت‌هاست که دیگر صحبتی از آن شنیده نمی‌شود.
به هرحال، رنو فرانسه ساب کامپکت دوست داشتنی خود را با چهره‌ای اصلاح شده و پیشرفت‌های قابل توجه در دیگر بخش‌ها معرفی کرده است تا سال ۲۰۱۷ را متفاوت از سال‌های گذشته آغاز کند.
نسل چهارم رنو کلیو در سال ۲۰۱۲ / ۲۰۱۳ میلادی معرفی شد و حالا پس از گذشت مدت زمان نسبتا زیاد سه چهار ساله، نسخه‌ای فیس لیفت از آن رونمایی شده است که در چهره آرایی خود به یک جلوپنجره مشبک دوباره طراحی شده، چراغ‌های پیشانی جدید با امضای LED، مجموعه سپری اصلاح شده، ورودی‌های بزرگ‌تر هوا بر روی سپر، مه شکن‌های کوچک‌تر با قابی زیباتر و… تجهز شده که چهره‌ای جسورتر و مردانه‌تری به این خودروی ساب کامپکت بخشیده است.

۱

نمای داخلی رنو کلیو فیس لیفت ۲۰۱۷

در عقب خودرو هم به موازات تغییرات جلو، شرکت سازنده و در راس آن طراحان پروژه فیس لیفت رنو کلیو از چراغ‌های خطر LED جدید و مجموعه سپری حجیم‌تر استفاده کرده‌اند.
در کنار طراحی، فیس لیفت رنو کلیو به یک موتور دیزلی ۱٫۵ لیتری از خانواده موتورهای DCI مجهز شده است که قدرت تولیدی آن به ۱۱۰ اسب بخار رسیده و توسط یک جعبه دنده شش سرعته دستی، نیروی تولیدی این موتور منتقل می‌شود. در کنار موتور دیزلی، پیشرانه اصلی بنزینی ۱۲۰ اسب بخاری هم حفظ شده که برای انتقال نیروی آن جعبه دنده‌ای شش سرعته دستی کمک رسانی می‌کند.
در آخر هم گفتنی است که این خودرو در تابستان امسال ثبت سفارش می‌شود، ولی فعلا تاریخ دقیقی برای تحویل آن در نظر گرفته نشده است.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: