خانه / اخبار / رنو توئینگو: فسقلی هیجان‌انگیز +عکس

رنو توئینگو: فسقلی هیجان‌انگیز +عکس

شاید ۱۱۰ اسب بخار بیرون آمده از دل پیشرانه‌ی ۰٫۹ لیتری توربو و سه سیلندر زیاد به نظر نیاید اما به خاطر داشته باشید که توئینگو GT کمتر از ۱۰۰۰ کیلوگرم وزن دارد.

به گزارش کارزنیوز به نقل  از پدال ، به علاوه این پیشرانه‌ در بخش عقب خودرو قرار گرفته و خروجی خود را از همان‌جا و از طریق گیربکس دستی به چرخ‌های عقب انتقال می‌دهد. این پیشرانه‌ی کوچک گشتاور برجسته‌ی ۱۷۰ نیوتون متری را تولید می‌کند بنابراین توئینگو GT ثابت می‌کند که یک خودروی هیجان‌انگیز شهری بدون هزینه‌ی زیادی است.

رنو هنوز همه‌ی مشخصات فنی این خودرو را اعلام نکرده اما قول داده که این پیشرانه بهترین عملکرد را در کلاس خود داشته باشد و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت آن نیز زیر ۱۰ ثانیه ثبت شود. ما همچنین می‌دانیم که کمتر از ۹ ثانیه طول می‌کشد تا سرعت خودرو در حال حرکت از ۸۰ به ۱۲۰ کیلومتر در ساعت برسد. توئینگو GT به راحتی می‌تواند سقف سرعت ۱۶۵ کیلومتر در ساعت نسخه‌ی معمولی را بشکند.

ورای بازنگری‌ها و بهبودهای صورت گرفته در پیشرانه، نسخه‌ی پرچم‌دار GT با رنگ گیراتر بدنه عرضه می‌شود که منحصراً برای توئینگو GT عرضه شده است. اگر رنگ نارنجی را خیلی دوست ندارید رنو این خودرو را رنگ‌های مشکی، سفید و خاکستری نیز عرضه می‌کند.

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: