خانه / اخبار / رایزنی با استانداری برای رفع مشکل مرخصی خودروهای پلاک اروند

رایزنی با استانداری برای رفع مشکل مرخصی خودروهای پلاک اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در حال رایزنی با استاندار برای رفع مشکل مرخصی و تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان از طریق پلیس راهور هستیم.

محمد معتمدی اظهار کرد: طی بخشنامه صادره از سوی پلیس راهور، ملاک صدور مرخصی خودروهای پلاک اروند در محدوده سرزمین اصلی مشروط به احراز محل سکونت در محدوده منطقه آزاد اروند تعیین شده و صدور گذر موقت نیز بایستی با حضور مالک اصلی انجام شود.

وی اضافه کرد: پیشتر افراد با ارئه یک وکالتنامه معتبر امکان دریافت گذر موقت را داشتند اما اکنون پلیس راهور حضور مالک را الزامی خوانده و این در حالیست که برابر وکالت نامه ثبتی انجام برخی امور توسط افرادی غیر مالک نیز وجود دارد.

معاون سرمایه گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: برای رفع این مشکل در حال رایزنی با پلیس راهور و استانداری خوزستان هستیم.

وی از افزایش تعداد درخواست مرخصی خودروهای پلاک اروند طی دو ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل آن خبر داد و اظهار داشت: تیر و مرداد سال گذشته ۸۵۷ پلاک گذر موقت صادر شد در حالی که در مدت مشابه سال جاری یک هزار و ۲۳۹ مجوز و پلاک موقت صادر شد.

معتمدی گفت: درخواست صدور سه هزار و ۸۰۰ مرخصی و پلاک گذر موقت به سرزمین اصلی به این سازمان رسیده است که این میزانت نیز نسبت به سال گذشته سه برابر است و در مدت معین برای متقاضیان پلاک گذر موقت به سرزمین اصلی صادر می شود.

همچنین ببینید

سطح جاده های زنجان لغزنده است

کارزنيوز- رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: با توجه به بارش باران سطح جاده ها …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: