خانه / اخبار / رایزنی با استانداری برای رفع مشکل مرخصی خودروهای پلاک اروند

رایزنی با استانداری برای رفع مشکل مرخصی خودروهای پلاک اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در حال رایزنی با استاندار برای رفع مشکل مرخصی و تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان از طریق پلیس راهور هستیم.

محمد معتمدی اظهار کرد: طی بخشنامه صادره از سوی پلیس راهور، ملاک صدور مرخصی خودروهای پلاک اروند در محدوده سرزمین اصلی مشروط به احراز محل سکونت در محدوده منطقه آزاد اروند تعیین شده و صدور گذر موقت نیز بایستی با حضور مالک اصلی انجام شود.

وی اضافه کرد: پیشتر افراد با ارئه یک وکالتنامه معتبر امکان دریافت گذر موقت را داشتند اما اکنون پلیس راهور حضور مالک را الزامی خوانده و این در حالیست که برابر وکالت نامه ثبتی انجام برخی امور توسط افرادی غیر مالک نیز وجود دارد.

معاون سرمایه گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: برای رفع این مشکل در حال رایزنی با پلیس راهور و استانداری خوزستان هستیم.

وی از افزایش تعداد درخواست مرخصی خودروهای پلاک اروند طی دو ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل آن خبر داد و اظهار داشت: تیر و مرداد سال گذشته ۸۵۷ پلاک گذر موقت صادر شد در حالی که در مدت مشابه سال جاری یک هزار و ۲۳۹ مجوز و پلاک موقت صادر شد.

معتمدی گفت: درخواست صدور سه هزار و ۸۰۰ مرخصی و پلاک گذر موقت به سرزمین اصلی به این سازمان رسیده است که این میزانت نیز نسبت به سال گذشته سه برابر است و در مدت معین برای متقاضیان پلاک گذر موقت به سرزمین اصلی صادر می شود.

همچنین ببینید

فروش خودروهای BYD با قیمت قطعی ویژه نمایشگاه خودرو اصفهان

شرایط فروش خودروهای BYD S۶ با اعلام قیمت قطعی و BYD e۶ ویژه سیزدهمین نمایشگاه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: