خانه / اخبار / دلیل کاهش قیمت تندر۹۰ در بازار مشخص شد

دلیل کاهش قیمت تندر۹۰ در بازار مشخص شد

۶ سال پیش در روز پنجم آذرماه ۱۳۸۹ با بررسی تولید تندر۹۰ در دو شرکت خودروساز داخلی در نیمه نخست سال که افزایشی ۸۷ درصدی را نشان می داد، تندر نود در بازار با کاهش قیمت مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری «کارزنیوز»، براساس آمارهای ارائه شده میزان تولید این خودرو در ۶ ماهه اول سال در مجموع ۲۱ هزار و ۲۲ دستگاه در شرکت های ایران خودرو و پارس خودرو بوده است.

رکوردشکنی تاریخی فورد
دومین خودروساز بزرگ آمریکا از سود ۱٫۶۹ میلیارد دلاری خود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۰ میلادی خبر داد. ارایه مدل های جدید به بازار و افزایش سهم در بازار خودرو آمریکا باعث شد تا سود شرکت فورد موتور در سه ماهه سوم ۲۰۱۰ این افزایش را تجربه کند.

تجهیز سمند به دو ایربگ تا پایان سال
در این تاریخ خبر تولید انبوه ایربگ فرمان و افزایش آن و ایربگ سرنشین جلو با پنج درصد تولید نیز منتشر شد و مقرر شد تا پایان سال سمند و تا پایان شهریور ماه سال ۱۳۹۰، ۴۰۵ و پارس نیز مجهز به دو ایربگ شوند. این خبر را مهندس محمدی مدیر عامل وقت ساپکو اعلام کرد.

تحویل اولین سری خودرو تیبا
۵ آبان سال ۱۳۸۹ با تحویل اولین سری خودرو تیبا به متقاضیان نیز همراه بود. ۱۵ دستگاره از این خودرو با حضور مسئولین وزارت صنایع و معادن، رییس سازمان گسترش و نوسازی ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا و طی مراسمی با شکوه به متقاضیان تحویل شد.

 

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: