خانه / اخبار / خودرو در بازار ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان گران شد

خودرو در بازار ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان گران شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته رشد ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است، گفت: در حال حاضر تغییری در قیمت خودروهای وارداتی به وجود نیامده است.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از تسنیم ، سعید مؤتمنی  با اشاره به اینکه کمبود تقاضا برای خودروهای وارداتی باعث شد تا هنوز ممنوعیت ثبت سفارش خودرو توسط نمایندگی‌های غیر رسمی تأثیری در بازار خودرو نداشته باشد، اظهار داشت: در حال حاضر تغییری در قیمت خودروهای وارداتی به وجود نیامده و حتی برخی از محصولات مانند توسان سراتو با کاهش قیمت یک میلیون تومانی مواجه و با قیمت‌  ۸۸ و ۱۴۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودروهای داخلی در مقایسه با هفته گذشته رشد ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است، افزود: امروز پژو ۴۰۵ با قیمت ۳۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامل می شود، در حالی که قیمت این خودرو هفته پیش ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود.

وی تصریح کرد: پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم با رشد ۶۰۰ هزار تومان نسبت به هفته گذشته ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و تیپ ۲ این خودرو هم با رشد قیمت ۵۰۰ هزار تومانی با قیمت ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین سمند ال ایکس هم شاهد رشد ۵۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به هفته گذشته بود و با قیمت ۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

مؤتمنی با بیان اینکه در محصولات سایپا افزایش قیمتی نسبت به هفته گذشته به وجود نیامده است، اضافه کرد: فقط در خودروی سراتو به دلیل افزایش عرضه کاهش ۲ میلیون تومانی قیمت به وجود آمده است. خودروی ساندرو اتوماتیک امروز با قیمت ۵۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد اما هنوز خودروی استپ وی شاهد اختلاف قیمت ۷ تا ۸ میلیون تومانی نسبت به کارخانه روبه رو است.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: