خانه / اخبار / جراحی سنگین برای مرسدس بنز C450

جراحی سنگین برای مرسدس بنز C450

لورینزر نسخه‌ای به شدت اصلاح شده از مرسدس بنز C450 AMG را در نمایشگاهی نه چندان مطرح تحت عنوان “Essen موتور شو” معرفی کرد. 
در قدم اول تیونر به سراغ بخش مول قدرتی خودرو رفته و با ویرایشاتی تخصصی بر روی پیشرانه ۳ لیتری V شکل شش سیلندر توربو دوقلوی استاندارد آن، توانسه حداکثر سرعت این C کلاس مرسدس بنز را به ۲۵۰ کیلومتر برساعت برساند، البته با محدود کننده الکترونیکی که تحت هیچ شرایطی قابل حذف شدن نیست. علاوه بر این، قدرت تولیدی پیشرانه از ۳۶۷ اسب بخار به ۴۳۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور تولیدی آن هم از ۵۲۰ نیوتن متر به ۶۲۰ نیوتن متر افزایش پیدا کرده که شتابی صفر تا صد ۴٫۶ ثانیه‌ای را به همراه داشته است، یعنی ۰٫۳ ثانیه سریع‌تر از نسخه استانداری که AMG به صورت شرکتی تحت عنوان C63 تقویت کرده است.
از لحاظ بصری هم می‌توان به وضوح تغییرات حاصله بر روی این C کلاس را مشاهده کرد، ولی به غیر از چراغ‌های مشکی شده پیشانی، برجسته‌ترین تغییر ظاهری این C کلاس مربوط به مجموعه سپر اصلاح شده آن می‌‌شود که خیلی حجیم‌تر و فانتزی‌تر شده است که برای یک خودروی به اصطاح اسپرت، چندان جالب به نظر نمی‌رسد و اندکی ظاهر آن را بچگانه کرده است، به هرحال در این جور شرایط نباید سلیقه را فراموش کرد. در عقب هم که دیگر اسپویلر نصب شده بر روی درب صندوق عقب، خروجی‌های اگزوز اسپرت و … قابل مشاهده هستند.
بر روی محورهای چرخ‌ها نیز چه در جلو و چه در عقب از رینگ‌هایی ۱۹ اینچی آلیاژی استفاده شده که لاستیک‌هایی کانتیننتال اسپرت کنتاکت ۶ با ابعادی ۴۰/۲۲۵ بر روی رینگ‌های جلویی و با ابعادی ۳۵/۲۵۵ بر روی رینگ‌های عقب آن نصب می‌شود. ولی می‌توان به صورت سفارشی رینگ‌هایی ۲۰ اینچی آلیاژی با همین طراحی پره‌ها را سفارش داد که ابعاد لاستیک آن‌ها به ترتیب در جلو و عقب شامل ۳۰/۲۴۵ و ۳۰/۲۶۵ می‌شود که برای صاحبش حدود ۱۰ هزار و ۴۲۴ دلار آب می‌خورد. در ضمن ارتفاع کف کابین تا سطح زمین هم حدود ۳۰ میلی متر کاهش یافته تا خصلت اسپرتی این C کلاس با رینگ‌های جدید و پرزرق و برقش بیشتر به چشم آید.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: