خانه / اخبار / جدیدترین شرایط فروش ایرتویا اعلام شد

جدیدترین شرایط فروش ایرتویا اعلام شد

ایرتویا، نمایندگی شرکت خودروسازی تویوتا و لکسوس در ایران، جدیدترین شرایط فروش محصولات لکسوس و تویوتا در تیرماه ۱۳۹۵ را اعلام کرد.
در بخشنامه تیرماه ۹۵، فروش محصولات مختلف لکسوس و تویوتا با موعد تحویل ۳۰ روزه و ۶۰ روزه انجام خواهد گرفت که محصولات لکسوس گنجانده شده در جدول شامل لکسوس CT200h و لکسوس ES250 می‌شود و محصولات تویوتا هم شامل دو مدل تویوتا یاریس هاچ بک و صندوق دار، تویوتا هایلوکس و تویوتا راو۴ می‌شود.
لکسوس CT200h، تنها خودروی هیبریدی لکسوس در بازار ایران با قیمتی تمام شده ۲۰۵ میلیون تومانی عرضه خواهد شد که حداقل ۲۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان از آن بابت هزینه‌های شماره گذاری خودرو و فیش عوارض ۱۰ درصدی است.
لکسوس ES250 با هزینه شماره گذاری ۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی هم در تیپ “پرستیژ” با قیمت تمام شده ۳۲۵ میلیون تومانی عرضه خواهد شد که در خرید نقدی می‌توان از تخفیف ۴ میلیون تومانی آن بهره‌مند شد.
برای محصولات تویوتا هم یاریس هاچ بک ۱۵۰۰ سی‌سی با قیمت ۱۱۴ میلیون تومانی و تخفیف ویژه خرید نقدی ۲ میلیون تومانی و همچنین یاریس صندوق دار نیز با قیمت تمام شده ۱۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی و با تخفیف ویژه خرید نقدی ۳ میلیون تومانی عرضه خواهد شد.
تویوتا هایلکوس ۲۷۰۰ سی سی دو دیفرانسیل بدون تخفیف خرید نقدی با قیمتی ۱۶۹ میلیون تومانی قابل ثبت نام خواهد بود، ولی تویوتا راو۴ دو دیفرانسیل ۲۵۰۰ سی سی با تخفیف خرید نقدی ۵ میلیون تومانی، با قیمت نهایی ۲۴۳ میلیون تومانی عرضه می‌شود.
برای اطلاع از جزییات این طرح هم می‌توانید دو جدول زیر را مطالعه بفرمایید:

۱ ۲

شرایط فروش جدید خودروهای تویوتا-تابستان ۹۵

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: