خانه / اخبار / تیبا آماده تحویل به مشتریان است

تیبا آماده تحویل به مشتریان است

شش سال پیش در چنین روزی تیبا برای نخستین بار آماده تحویل به مشتریان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «کارزنیوز» این خودروی زیبا اولین فرزند پیکره گروه خودروسازی سایپا می باشد که ماحصل تلاش، مهندسی و طراحی داخلی گروه سایپا و اولین خودروی کاملاً ایرانی کشور محسوب می شود و طی برنامه ریزی انجام گرفته در آینده ای نزدیک تحویل آن به مشتریان عزیز آغاز می گردد. در این زمینه مهندس آقامحمدی مدیرعامل شرکت تولید خودرو سایپا کاشان و مدیر پروژه راه اندازی این خودرو در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار سایپانیوز اظهار داشت: این خودرو که تمامی استانداردهای اجباری در آن لحاظ شده است در شرایطی آماده تحویل به هموطنان گرامی است که دارای کیفیت مطلوب و ایده آل و با امکانات متنوع بوده که پس از کارگروهی شرکت های سایپا، سایپا کاشان، مگاموتور، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سازه گستر و مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا به نتیجه رسیده است. وی افزود: در این پروژه تلاش شده تا حد امکان حداکثر توقعات و احتیاجات خانواده های ایرانی در این محصول لحاظ شود و خودرویی زیبا، راحت و مطابق با ذائقه ایرانی را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم. مدیرعامل سایپا کاشان اظهار داشت: اولین سری این خودرو ها در آینده ای نزدیک به هموطنان عزیز تحویل داده خواهد شد و در جاده های کشور به تردد در خواهند آمد و تا پایان سال تلاش خواهد شد تمامی تعهدات گروه در خصوص تحویل تیبا به تمامی مشتریان برآورده شود. آقامحمدی گفت: خودروی کاملاً ایرانی تیبا برای گروه خودروسازی سایپا اولین گام در راستای فرهنگ «تولدی دوباره» و ترویج روحیه نوآوری و پدید آمدن طرح های نو و جدید در راستای سربلندی و ارتقای صنعت کشور است و براستی می توان گفت تیبا برگ زرینی در صنعت کشور محسوب می شود که برای رسیدن آن به سرمنزل مقصود تلاش های فراوانی صورت گرفته است. مدیرعامل سایپا کاشان ضمن تقدیر از نیروی انسانی توانمند گروه در همراهی این پروژه اظهار داشت: تمام تلاش و همت خود را بکار می گیریم تا این محصول ارزشمند را روز به روز بهبود و ارتقا بخشیم و در نهایت با همت و کاری مضاعف شاهد حضور این خودروی کاملاً ایرانی در بازار های جهانی باشیم و نوای دلنشین صنعت نوآور ایرانی در اکثر کشورهای جهان شنیده شود و بار دیگر توانمندی و پتانسل متخصصان ایرانی به تمام جهان اثبات شود. وی ساماندهی مناسب و هم سو کردن تمام توانایی های شرکت های مختلف گروه را از دیگر عوامل موفقیت این پروژه برشمرد و افزود: امیدواریم این خودرو با توجه به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب آن و برنامه ریزی های صورت گرفته بتواند خواسته های هموطنان گرامی را برآورده سازد. مهندس ناصر آقامحمدی در پایان از تلاش و ممارست کلیه مدیران و کارکنان خدوم گروه و پرسنل شرکت سایپا کاشان و نیز راهنمایی های ارزنده مهندس پوستین دوز مدیرعامل محترم گروه در به نتیجه رسیدن این پروژه تقدیر و تشکر کرد.

ناصرآقامحمدی مدیرعامل وقت سایپاکاشان و امروز پارس خودرو در روز سوم آبان ماه ۸۵ در گفت و گو با سایپانیوز گفت: این خودرو که تمامی استانداردهای اجباری در آن لحاظ شده است در شرایطی آماده تحویل به هموطنان گرامی است که دارای کیفیت مطلوب و ایده آل و با امکانات متنوع بوده که پس از کارگروهی شرکت های سایپا، سایپا کاشان، مگاموتور، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سازه گستر و مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا به نتیجه رسیده است.

آلونسو قهرمان فرمول یک کره جنوبی شد
فرناندو آلونسو راننده اسپانیایی خودروی فراری روز یکشنبه  سوم آبان ماه ۸۵ در مسابقات اتومبیل رانی جایزه بزرگ فرمول یک در کره جنوبی به مقام نخست دست یافت. در آن زمان لویس همیلتون انگلیسی و راننده مک لارن نیز در این مسابقه به رتبه دوم دست یافت. فیلیپه ماسای برزیلی با خودروی فراری رتبه سوم را دراین مسابقات از آن خود کرد.

تکلیف سهام سایپا مشخص شد
رییس کمیسیون ویژه  اصل ۴۴ نیز شش سال پیش در این روز از تعیین تکلیف سهام سایپا خبر داد و گفت: شرکت سرمایه گذاری سایپا و شرکت های اقماری آن اکثریت را در هیات مدیره به دست آورده اند.

همچنین ببینید

سهم سایپا از صادرات خودرو کشور افزایش یافت

کارزنيوز- شرکت سایپا ضمن حفظ جایگاه رتبه اول صادرات خودرو کشور در هفت سال گذشته، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: