خانه / اخبار / تنها یک هفته تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی

تنها یک هفته تا پایان فروش تابستانه میتسوبیشی

شرکت آرین موتور پویا، نماینده رسمی Mitsubishi ژاپن در ایران، که از اواخر تیر ماه طرح فروش ویژه تابستانه خود را با هدف تکریم مشتریان آغاز کرده بود اعلام نمود این کمپین تا پایان مرداد ادامه داشته و پس از آن تمدید نخواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» ، در این طرح فروش، کلیه محصولات این برند با اصالت ژاپنی، با شرایط ویژه عرضه می شوند. علاقه مندان به این برند با کیفیت ژاپنی می توانند تا پایان مرداد ماه با خرید هر یک از محصولات Mitsubishi از شانس برنده شدن در قرعه کشی سفر به سنگاپور با یک همراه برخوردار شوند.

در طرح فروش ویژه تابستانه، شرایط فروش نقدی و اقساطی جهت هر ۴ خودرو Outlander، ASX، Lancer و Mirage ارائه شده است که در فروش نقدی، مشتریان می توانند از تخفیف نقدی تا سقف ۳% ارزش خودرو بهره مند شوند و در فروش اقساطی نیز از وام تا سقف ۸۰۰ میلیون ریال با دوره بازپرداخت ۱۲، ۱۵ و ۲۴ ماهه استفاده کنند. کلیه محصولات مدل ۲۰۱۶ غیر از Mirage، نرخ بهره در تسهیلات ۱۲ ماهه، جهت رفاه مشتریان، صفر در نظر گرفته شده است که در مورد خودرو میراژ دوره بازپرداخت ۱۵ ماهه بدون بهره ارائه شده است و امکان ارائه اقساط به صورت ۲ ماهه نیز وجود دارد. همچنین در خصوص خودروی Outlander 2015 دوره بازپرداخت وام به صورت ۲۴ ماهه بدون بهره است.

زمان تحویل محصولات از ۱۵ روز کاری تا ۹۰ روز کاری می باشد و کلیه خودروها از گارانتی ۵ سال و یا ۱۵۰٫۰۰۰ کیلومتر بهره می برند.

مشتریان این برند اصیل ژاپنی می توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی، به وب سایت شرکت آرین موتور پویا به آدرس www.arian-motor.com مراجعه نمایند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: