خانه / اخبار / تفاوت مشخصات فنی نیسان جوک نماینده رسمی و غیر رسمی

تفاوت مشخصات فنی نیسان جوک نماینده رسمی و غیر رسمی

روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا – با توجه به واردات نیسان جوک از طریق مجراهای مختلف و حضور این خودرو در مناطق آزاد به اطلاع می‌رسانیم خودروهای نیسان جوک که از طریق افراد یا شرکت‌های متفرقه وارد ایران می‌شود با استانداردهای الزامی ایران و همچنین با خودروهای عرضه شده توسط شرکت جهان نوین آریا مغایرت دارد.

هموطنان عزیز می‌توانند از طریق بررسی شماره شاسی* خودروی نیسان جوک، محل تولید و تطابق آن با استانداردهای ایمنی و زیست محیطی را چک کنند. جوک‌هایی که شماره شاسی آنها با JN1 آغاز می‌شود، با استانداردهای اروپایی که مورد قبول و پذیرش سازمان ملی استاندارد ایران است، مطابقت نداشته و تفاوت‌های مهمی در موارد زیر دارند:

۱٫ عدم پیروی از استانداردهای آلایندگی مورد قبول در اروپا (استانداردهای Euro 5,6) و وجود تفاوت در میزان مصرف سوخت این خودروها
۲٫ شرایط نصب و طراحی چراغ‌ها، عدم استفاده از چراغ مه‌شکن عقب در این خودروها (در حالیکه وجود چراغ مه‌شکن در استاندارد اروپایی و استاندارد کشوری الزامی است)
۳٫ موقعیت نصب پلاک شناسایی خودرو
۴٫ امکانات بسیار کمتر نسبت به خودروهای عرضه شده توسط شرکت جهان نوین آریا
۵٫ تفاوت برخی قطعات این خودروها با قطعات خودروهای نماینده رسمی که این موضوع تامین قطعات و ارائه خدمات را در آینده برای این خودروها پیچیده خواهد کرد.

خودروهای وارداتی توسط شرکت جهان نوین آریا مطابق با استاندارد اروپا و تولید کشور انگلستان است که با شماره شاسی SJN آغاز می‌شود. لازم به ذکر است خودروهایی که با استانداردهای اروپا و سازمان ملی استاندارد ایران مغایرت دارد به‌هیچ‌وجه مورد تایید شرکت جهان نوین آریا نیست و این شرکت هیچ مسئولیتی را درباره خودروهای فوق قبول نمی‌کند.

شماره شاسی خودروها که در گوشه سمت چپ و پایین شیشه جلوی خودرو (مطابق عکس زیر) درج می‌شوند از سوی علاقه‌مندان به‌راحتی قابل شناسایی و ارزیابی است.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: