خانه / اخبار / با ۱۵ میلیون تومان جک سواری کنید

با ۱۵ میلیون تومان جک سواری کنید

کرمان موتور قیمت جدید و شرایط تازه فروش جک J5 را برای شهریور ماه اعلام کرد.

به گزارش «کارزنیوز» شرکت کرمان موتور مدل های فروش خودروی جک J5 خود را برای شهریور ماه اعلام کرد.

بر اساس این گزارش برای خرید جک J5 دنده ای شما باید ۵۳۹ میلیون ریال پرداخت نمایید که می توانید این مبلغ را در دو مرحله پرداخت نمایید. در ابتدا ۱۵۰ میلیون ریال برای ثبت نام واریز کرده و در ادامه برای قطعی شدن خرید در هنگام صدور دعوتنامه مابقی قیمت خودرو را واریز خواهید کرد.

کرمان موتور تسهیلات ۲۵۰ میلیون ریالی برای این خرید به شما ارائه می دهد و شما در اقساط ۸ تا ۳۶ ماهه می توانید این مبلغ را واریز کنید.

خودروی خریداری شده در آذر ماه به شما تحویل داده خواهد شد و در ضمن سود مشارکت این خرید برای شما ۲۱ درصد در نظر گرفته شده است.

حال اگر شما خواهان خرید جک J5 اتوماتیک هستید باید بدانید که قیمت جدیدی برای این خودرو اعلام شده است و برای خرید نقدی باید ۶۲۹ میلیون ریال واریز نمایید که البته امکان پرداخت ۲ مرحله ای برای این مدل خودرو نیز وجود دارد و شما می توانید با پیش پرداخت های ۱۵۰ و ۲۵۰ میلیون ریالی ثبت نام خود را انجام داده و مابقی مبلغ را در زمان صدور دعوتنامه واریز نمایید.

در این مدل خرید شما از تخفیف ۱۰ میلیون ریالی بهره مند شده و خودروی خود را در بهمن ماه دریافت می نمایید.
اما شرکت کرمان موتور این امکان را برای شما فراهم کرده است تا مبلغ خرید این مدل خودرو را به صورت بلند مدت نیز پرداخت نمایید.

در این مدل شما باید ابتدا مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال واریز کرده و مابقی مبلغ را همزمان با صدور دعوتنامه پرداخت نمایید که در این هنگام می توانید از ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات هشت ماهه استفاده کرده و ۴ فقره چک به مبلغ ۷۵ میلیون ریال به فاصله هر ۲ ماه به کرمان موتور تحویل دهید و در بهمن ماه سال جاری از رانندگی با جک J5 اتوماتیک خود لذت ببرید.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: