خانه / اخبار / با کیفیت‌ترین خودروهای ایرانی کدامند؟

با کیفیت‌ترین خودروهای ایرانی کدامند؟

طی فروردین ماه سال جاری تعداد ۲۶ هزار و ۲۵۳ دستگاه خودروی سبک تولید شده است که ۹۱ درصد به تولیدات خودروهای سواری و ۹ درصد به خودروهای وانت اختصاص دارد.

به گزارش کارزنیوز، خودروهای سایپا x 131 و گرند ویتارا به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص دادند.
در کلاس قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان خودروی نیو مزدا ۳ با ۴ ستاره و گرند ویتارا با ۳ ستاره ارزشیابی شدند.
در کلاس قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان کیا سراتو دو ستاره گرفت و در کلاس قیمتی خودروهای ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان MVM 550  و  New MVMX 33  با یک ستاره رده اول و دوم را به خود اختصاص دادند.
در حدود قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان تندر ۹۰ اتوئماتیک ، تندر ۹۰ پارس خودرو،  پارس تندر، تندر ۹۰ و رانا سه ستاره گرفتند و New MVM315 ، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۶ SD و دنا دو ستاره دریافت کردند و سمند تبریز ، پژو پارس خراسان ، سمند ، پژو ۴۰۵ خراسان ، پژو پارس ، پژو ۴۰۵ ، پژو پاری مازندران ، پژو پارس فارس و تیبا ۲ هر کدام سک ستاره گرفتند.
در گروه خودروهای پایین تر از ۲۵ میلیون تومان نیز سایپا X 132، سایپا X 131  تیبا ، سایپا X 111 و سایپا  X 131 پارس خودرو به ترتیب د رده های اول تا پنجم قرار گرفته و هر کدام یک ستاره را به خود اختصاص دادند.
در گروه خودروهای وانت و بالاتر از ۵۰ میلیون تومان خودروی پیکاپ فوتون دو ستاره  گرفت و در کلاس قیمتی پایین تر از ۵۰ میلیون تومان سایپا X151 ، مزدا تک کابین ، آریسان ، مزدا دو کابین ، دیزل زامیاد و نیسان دوگانه سوز در جایگاهای اول تا ششم قرار گرفتند و هرکدام یک ستاره دریافت کردند.
طی فرودین ماه ۹۵ خودروهای وانت آریسان و وانت پیکاپ فوتون به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودروی وانت را به خود اختصاص دادند.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: