خانه / اخبار / بازار پراید هم راکد است

بازار پراید هم راکد است

بسیاری از کارشناسان معتقدند باوجود روی کار آمدن سایت‌های مربوط به فروش خودرو، همچنان نیازمندی‌های روزنامه همشهری بهترین راهکار برای خریدوفروش خودرو است.

  به گزارش پایگاه خبری «کارزنیوز» ، به همین دلیل بعد از بررسی بازار خودرو پژو ۲۰۶ و تندر ۹۰ این بار نیز به سراغ یکی دیگر از خودروهای پرطرفدار کشور یا بهتر بگویم پرفروش‌ترین آن‌ها یعنی پراید رفتیم.
  اگر سری به ستون مربوط به این خودرو در نیازمندی‌های همشهری بزنید با خیل درخواست فروش برای این خودرو مواجه می‌شوید که در نگاه اول تصور رونق بازار به شما می‌دهد، اما بعد از کمی دقت متوجه می‌شوید بیش از ۹۰ درصد فروشندگان نمایندگان سایپا هستند، از سوی دیگر  قریب به‌اتفاق برای فروش اقساطی اقدام به چاپ آگهی کرده‌اند.
  توجه داشته باشید درباره پراید ارزان‌ترین خودرو کشورمان صحبت می‌کنیم، نه خودروهای گران‌قیمت بالای ۱۰۰ میلیون تومان.
  به‌هرحال اگر نیازمندی‌های همشهری را ورق بزنید به این نتیجه خواهید رسید که پراید ۱۳۲ دوگانه‌سوز اس ای حدود ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان آگهی شده است که اگر به خرید اصرار داشته باشید و فروشنده‌ای پول لازم پیدا کنید می‌توانید این خودرو را تا ۲۱ میلیون تومان یا حتی مقداری پایین‌تر خریداری کنید.
  پراید ۱۳۱ نیز حدود ۲۰ میلیون تومان آگهی شده است که می‌توان ارزان‌تر نیز آن را خریداری کرد.
  ۱۳۲ تک سوز نیز ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است که به دلیل رکود بازار می‌توانید تا ۲۱ میلیون تومان نیز این خودرو را خریداری کنید.

  همچنین ببینید

  تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

  کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

  لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: