خانه / اخبار / ایران خودروهای لوکس مصادره ای را صادر می‌کند

ایران خودروهای لوکس مصادره ای را صادر می‌کند

امین دلیری رئیس سازمان اموال تملیکی روز گذشته مهمان غرفه پارسینه در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها بود تا از صادرات برخی از خودروهای لوکس به خارج از کشور خبر دهد.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از پارسینه ، امین دلیری رئیس سازمان اموال تملیکی مهمان غرفه پارسینه در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها بود تا از صادرات برخی از خودروهای لوکس به خارج از کشور خبر دهد.

به گفته رئیس سازمان اموال تملیکی، تمام خودروهای لوکس مصادره شده تنها مربوط به بحث قاچاق نیست. یک بخش بحث قاچاق خودروهای لوکس با موتور ۲۵۰۰ سی سی به بالاست و بحث دیگر خودروهای لوکس متروکه هستند.

وی در توضیح خودروهای متروکه افزود: متروکه ها صاحب دارند به این معنی که از مبادی رسمی وارد کشور شده است. اما در موعد مقرر صاحبان برای ترخیص کالا مراجعه نکرده اند که دراین شرایط مشمول کالای متروکه شده اند.

دلیری متذکر شد: اما به هر حال بخشی از خودروهای لوکس مصادره شده از محل قاچاق بوده است. به هرحال در حال فراهم کردن صادرات  در مجموع ۱۸۲ دستگاه بالای ۲۵۰۰ سی سی که خودروی لوکس محسوب می‌شوند هستیم که مطمئنا امکان توزیع آنان در داخل کشور وجود ندارد.

رئیس سازمان اموال تملیکی با اشاره به زمان اجرایی شدن این امر تصریح کرد: سازوکارها در حال انجام است. باید مصوبه های لازم از ستاد قاچاق کالا و ارز پرفته شود که دراینصورت این امر محقق خواهد شد.

براساس اظهارات وی، استثنایی دیگر هم وجود دارد آنهم در خصوص کالاهای متروکه ای که قبل از ممنوعیت دولت وارد کشور شده اند که قطعا این کالاها نیز با رای دیوان عدالت اداری به مزایده گذاشته خواهند شد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: