خانه / اخبار / اولین خودرو برقی ایران با برند BYD در راه است

اولین خودرو برقی ایران با برند BYD در راه است

نام شرکت خودروسازی کارمانیا از نام باستانی کرمان، که کارمانیا بوده، برگرفته شده است این شرکت که از زیر مجموعه های شرکت کرمان خودرو محسوب می شود در سال ۸۶ با هدف راه اندازی و توسعه خطوط پیشرفته تولید خودرو سواری از برندهای معتبر جهانی و ایجاد اشتغال در منطقه بم ایجاد گردید.

این شرکت که پیش بینی می شود به عنوان یکی از قطب های اشتغالزایی ، نقش موثری در استان کرمان داشته باشد در سال ۹۳ همکاری با کمپانی BYD را رسما آغاز نمود.

به نقل از اخبار خودرو، در حال حاضر با پشتکار و فعالیت شبانه روزی تیم متخصص شرکت کارمانیا ، ساخت و نصب و راه اندازی ۹۰ درصد از خط تولید شرکت به پایان رسیده چنانچه هم اکنون با حضور و نظارت دقیق تیم مهندسین کمپانی BYD ، ماشین آلات خط تولیدی در حال تست نهایی است.

۱

بی وای دی ئی ۶

مدیر روابط عمومی شرکت کارمانیا در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو ظرفیت تولید شرکت کارمانیا را ۵۰ هزار دستگاه در سال اعلام کرد و اظهار داشت : خودروی بی وای دی اس ۶ در برنامه نخست تولیدی این شرکت قرار دارد .

زرین فکر با اشاره به برنامه تولید و تحویل اولین سری از خودروی بی وای دی اس ۶ از مرداد ماه امسال تصریح کرد : خودروی بی وای دی اس ۶ اولین و جدیدترین محصول تولیدی شرکت کارمانیا است که در بهمن ماه ۹۴ در نمایشگاه خودروی کرمان رونمایی گردید که با استقبال کم نظیر بازدیدکنندگان مواجه شد ضمن اینکه این خودرو در نمایشگاههای اصفهان و تهران نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت و خوشبختانه با استقبال بسیار خوب مردم و صاحب نظران خودروی کشور روبرو گردید.

وی با اشاره به استقبال کم نظیر متقاضیان از پیش فروش خودرو بی وای دی اس۶ خاطر نشان کرد : تولید این محصول بر اساس برنامه ریزی شرکت انجام خواهد شد پیش بینی می شود با توجه به محدوده قیمتی این خودرو ، رقیب سرسختی برای خودروهای زیر ۱۰۰ میلیون در بازار ایران باشد.

وی در ادامه از برنامه ریزی جهت تولید و فروش ۴ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۵ خبر داد و اظهار داشت : شرکت خودروسازی کارمانیا با پشتوانه نیروهای جوان و متخصص خود و انتخاب و تولید برندی مطرح در سطح جهانی قصد تولید و عرضه ۴ هزار دستگاه خودرو را در سال جاری دارد.

مدیر روابط عمومی شرکت کارمانیا در ادامه در راستای برنامه های آتی این شرکت از آماده سازی زیر ساخت های تخصصی برای ورود به بازار اولین خودروی تمام الکتریکی به ایران خبر داد و گفت : شرکت کارمانیا در حال آماده سازی زیر ساخت های تخصصی برای ورود به بازار اولین خودروی تمام الکتریکی به ایران با نام E6 است ضمن اینکه با اخذ استانداردهای لازم به زودی واردات خودروهای مطرح و شناخته شده هیبریدی جهانی BYD را آغاز خواهد کرد.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: