خانه / اخبار / اولین اطلاعات از کیا ریو ۲۰۱۷

اولین اطلاعات از کیا ریو ۲۰۱۷

شرکت خودروسازی کیا پیش نمایشی از “ریو ۲۰۱۷” برای معرفی آن در ۲۹ سپتامبر سال جاری منتشر کرد. این پیش نمایش درست یک ساعت بعد از آن منتشر شد که تصاویر جدید جاسوسی از نسل بعد کیا ریو به صورت گسترده در رسانه‌های مرتبط با صنعت خودروسازی منتشر شده بود.
این ماشین را می‌‌‌توان یکی از مهم‌ترین خودروهای کیا معرفی کرد، زیرا سال گذشته به عنوان یکی از پرفروش‌ترین‌های جهان، توانست آمار فروش خود طی یکسال را به ۴۷۳ هزار دستگاه برساند. کیا در رابطه با این خودرو همانطور که انتظار می‌رفت چندان اطلاعاتی فنی ارائه نکرده، ولی گفته که فاصله بین دو محور ریو ۲۰۱۷ را بیشتر از ۲٫۵۷ متر مدل‌های فعلی در نظر گرفته است تا هم فضای پای بیشتری برای سرنشینان فراهم شده باشد و هم پایداری و ثبات بیشتری برای خودرو به ارمغان بیاورد.
علاوه بر این‌ها، این خودروساز کره‌ای وعده بدنه‌ای بزرگ‌تر از مدل‌های فعلی را داده است، یعنی حجم باری بیشتر از ۲۸۸ لیتر مدل‌های فعلی در حالت استاندارد و ۹۷۴ لیتری پس از خواباندن صندلی‌های عقب. در ادامه هم کیا به تجهیز ریو ۲۰۱۷ به سیستم‌های جدید ارتباطی همچون اپل کارپلی و آندروید اشاره داشته است.
از آنجایی هم که کیا ریو بر پایه پلتفرم هیوندای i20 توسعه پیدا کرده است، می‌توان به احتمال ۸۰ درصد شاهد بکارگیری پیشرانه سه سیلندر ۱ لیتری T-GDI با دو قدرت ۱۰۰ اسب بخاری و ۱۲۰ اسب بخاری بر روی کیا ریو ۲۰۱۷ باشیم.

۱ ۲ ۳

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: