خانه / اخبار / امید تازه برای تداوم تولید لندروور دیفندر

امید تازه برای تداوم تولید لندروور دیفندر

لندروور در اوایل سال جاری میلادی خبر از متوقف کردن تولید خودروی معروف خودرو، یعنی لندروور دیفندر داد، ولی گویا این خودرو حالا حالاها فکر رفتن در سر ندارد، چون به تازگی یک میلیاردر بریتانیایی پیشنهاد تداوم تولید این خودرو با حمایت شخصی را داده است.
در میان خریداران لندروور دیفندر، آخرین آن یک میلیاردر بریتانیایی با نام “جیم راتکلیف” از آب درآمده که ثروت خود را از راه فعالیت در صنایع شیمیایی بدست آورده است که براساس گزارش رسانه ها این میلیاردر خیرخواه، خواهان معامله با جگوار لندروور بر سر تداوم تولید این خودرو یعنی “دیفندر” در کمپانی لندروور است.
باتوجه به گزارش وب سایت منبع، جیم راتکلیف در حال مذاکره با مدیران ارشد جگوار لندروور است تا همچنان به تولید لندروور دیفندر ادامه دهند. البته معلوم نیست که میلیاردر مذکور قصد خرید مالکیت این برند را دارد یا اینکه می‌خواهد با حمایت شخصی همچنان خط تولید این خودرو فعال باشد و یا شاید هم هردوی این‌ها باشد. ولی هرچه هست، او می‌خواهد که چرخه تولید لندروور Defender افسانه‌ای همچنان پابرجا باشد.
این هیجانات میلیاردر بریتانیایی و خبر‌های منتشر شده در رسانه‌های خودرویی، در حالی است که کمپانی لندروور قصد دارد نسل جدید لندروور دیفندر را در سال ۲۰۱۸ میلادی و یا ۲۰۱۹ میلادی معرفی و خط تولید آن را راه اندازی کند، اما میلیاردر بریتانیایی اعلام کرده که نمی‌خواهد خودروی افسانه‌ایش، یعنی لندروور دیفندر پس از ۶۸ سال تداوم تولید متوقف شود و جای آن را خودرویی جدید با خصوصیات ظاهری تغییر یافته بگیرد.

همچنین ببینید

رونمایی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت این شرکت

کارزنيوز- شرکت آلمانی فولکس واگن از اولین خودروی خودران ساخت خود رونمایی کرد. پیش از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: