خانه / اخبار / افتتاح نخستین واحد تولید محور تریلی در کشور

افتتاح نخستین واحد تولید محور تریلی در کشور

دیروز با حضور وزیر صنعت،معدن وتجارت اولین واحد تولید محور تریلی کشور در ارومیه افتتاح شد.

 به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» ، شرکت محورسازان چی چست نخستین شرکت تولید محور تریلی که یکی از شرکت های زیرمجموعه مارال صنعت جاوید است، دیروز در مورخ ۲۰ شهریور ۹۵ با حضور نعمت زاده وزیر صنعت،معدن وتجارت و جمعی از مسئولان استان آذربایجان غربی افتتاح شد.
شرکت محورسازان چی چست که ازبخش های خصوصی کشور است که برای این واحد تولیدی ۶۰۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری کرده است.۱۲۰ نوع قطعه که همه این قطعات برای تولید تریلی استفاده می شوند و از شاخص ترین آنها می توان به اکسل تریلی اشاره کرد که برای اولین بار در کشور تولید می شود.
ظرفیت تولید این مجموعه سالانه ۶ هزار دستگاه می باشد که منجر به صرفه جویی ارزی حدود ۳۵ میلیون یورو در کشور شده است.با افتتاح این مجموعه کشور در تولید قطعات تریلی به ۷۰ درصد خودکفایی رسیده و کلیه این تولیدات استاندارد های اروپا را داراست.
محورسازان چی چست ۲۵۰ نیروی انسانی را مشغول به کار کرده که این تعداد از نیروی انسانی با توجه به تولیدات مجموعه در آینده افزایش خواهد یافت.
شرکت محورسازان چی چست به عنوان اولین و تنها تولید کننده انواع محور و قطعات تریلی از به روز ترین کارخانجات منطقه با پیشرفته ترین تکنولوژی های تولید است.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: