خانه / اخبار / اعلام زمان تحویل پژو ۲۰۷

اعلام زمان تحویل پژو ۲۰۷

ایران خودرو بالاخره تاریخ تحویل پژو ۲۰۷ آی را اعلام کرد تا این محصول پس از حدود چهار سال، دوباره روانه بازار کشور شود.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از صنعت نویس، به گفته یک مقام مسوول در ایران خودرو، اولین سری از ۲۰۷ های ثبت نامی، طی آذر ماه امسال تحویل مشتریان خواهد شد. وی با بیان اینکه تغییراتی در ظاهر پژو ۲۰۷ رخ داده، افزود:پژو می خواست این محصول را همان طور که بود دوباره به بازار ایران عرضه کند، اما در نهایت قرار شد تغییراتی ظاهری در آن صورت گرفته و همچین سطح کیفیتش بالاتر رود و انگاه در اختیار مشتریان قرار گیرد.

این مقام مسوول تاکید کرد که طی آذر ماه امسال، حدود ۱۰۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ آی به ثبت نام کنندگان عرضه خواهد شد و سایر مشتریان نیز به تدریج خودرو خود را تحویل خواهند گرفت. اظهارات وی در شرایطی است که طبق آمار اعلام شده از سوی وزارت صنعت،معدن و تجارت، تا پایان تابستان امسال حتی یک دستگاه پژو ۲۰۷ نیز در ایران خودرو تولید نشده بود. گفته می شود ایران خودرو از آبان ماه اقدام به تولید دوباره ۲۰۷ کرده و این محصول احتمالا با قیمتی حول و حوش ۴۵ میلیون تومان روانه بازار خواهد شد.

ایران خودرویی ها همچنین مدل صندوقدار ۲۰۷ را نیز طراحی و تولید کرده اند که این محصول نیز تا چندی دیگر میهمان بازار خودرو کشور می شود.

همچنین ببینید

تخطی از سرعت مجاز علت حادثه برخورد اتوبوس با دیواره کوه هراز بوده است

کارزنيوز- سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اظهارداشت: در بررسی‌های اولیه علت حادثه برخورد اتوبوس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: